ВыФсеВрете• 24 апреля 2023

Парфуми 100 мл

Іноді купую 100 із-за привабливих цін, але в мене майже ніколи не виходить такі об´єми використати.
Які парфюми 100 мл ви до кінця використали?
Результат:
вже голосів: 61
26 (42.62%) Не люблю флакони 100 мл
24 (39.34%) Люблю, беру 100 для економії
6 (9.84%) Іноді купую
5 (8.2%) Результати та інше
Рятівник Малібу• 24 апреля 2023
Ніякі.

Може ще третю?• 24 апреля 2023
Завжли беру великий об´єм, не для економії
Зараз на дієті• 24 апреля 2023
Все использую до конца, не выкидывать же
ТочноБудет• 24 апреля 2023
Не люблю, но покупаю ради экономии))
Татьяна-cb91• 24 апреля 2023
Все 🤣🤣🤣 и всегда мало
Балаболка• 24 апреля 2023
Люблю только 100 мл, всегда покупаю только 100
Юсия• 24 апреля 2023
Два раза покупала, один парфюм использовала, сейчас вторые, тоже думаю,использую) причем, что первый, что второй раз покупала без затеста)

наКоблучках• 24 апреля 2023
Быстро надоедают, порой 30 мл. сложно добить)
автор ВыФсеВрете • 24 апреля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
І що наприклад вам так подобається що ви до кінця його носите?
автор ВыФсеВрете • 24 апреля 2023
Ответ длянаКоблучках
Це про мене)
Може ще третю?• 24 апреля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Все ношу до кінця.
СhanelKa• 24 апреля 2023
Я купила останні -125 два тижні тому
Але, в мене донька підліток
Вже частина використана
Tammy21• 24 апреля 2023
В мене є декілька на 100% моїх ароматів, завжди беру їх у великих об´ємах, роками;)
Нові, які набридли, пшикаю на постіль, клаптики паперу і потім викладаю для ароматизації, чи просто відкладаю, вони ж практично вічно можуть стояти;) А взагалі, думаю трошки отливанти затестити. Ніколи їх не купувала.
Злюсь до кипіння• 24 апреля 2023
Єдиний парфум який я добила то був Хлое. Спочатку дуууууууже любила, прям надихатись не могла..Потім вже і відставляла на деякий час, не користувалась...ледь тих 100 мл використала. Потім два роки не дивилась в сторону Хлое. І ось зараз 30 мл купила, прям обожнюю знову.
Але зрозуміла що для мене краще мати 15 флаконів по 30 мл, ніж 5 по 100. Ті сотки або валяються, або подружкам даруєш коли набриднуть
Борода• 24 апреля 2023
Я маме отдаю надоевшие.
автор ВыФсеВрете • 24 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
15 по 30 краще ніж 5 по 100, згодна, для мене так точно, ці сотки в мене стоять вічно, вистачить мабуть на декілька життів)
Маргарита и Мастер• 24 апреля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Ну некоторые имеют стабильные вкусовые предпочтения
И пользуются (в данном случае) парфюмом годами
Раздражевская• 24 апреля 2023
У меня все флаконы без пары пшиков, вот сначала очень нравится, а вскоре вылазит какая-то нотка, которая душит/раздражает/бьёт в нос.
Только с одним ароматом мне пока удалось подружиться, каждый день пользуюсь и думаю, флакона будет мало, это Лютанс.
Юсия• 24 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Не знаю, 5 парфюмов и по 30 норм. Хотя понятно, постоянно чего- то нового хочется)

автор ВыФсеВрете • 24 апреля 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я розумію, но якщо таких парфюмів не один м´яко кажучи, то мене наприклад дратує ця батарея з соток, бо це навічно вистачить, монталь наприклад я тільки намазом можу носити, та багато чого..
автор ВыФсеВрете • 24 апреля 2023
Ответ дляТочноБудет
Не люблю, но покупаю ради экономии))
Знайомо) а потім по факту або продаю або мамі віддаю
культУра• 24 апреля 2023
Моего парфюма нет в меньшем объёме. Только 100. Брала сразу 2-3 шт. Пользуюсь только им. Заканчивается(((. Не знаю,что делать. Сейчас в Испании,а здесь дорого это для меня. А на другие ароматы даже не смотрю,этот еле подобрала с моим нюхом(((.
Я шалунья• 24 апреля 2023
Любимые ароматы все по 100, всегда использую полностью.
Иногда отставляю, зима-лето там или просто на паузу аромат. Тем интереснее к нему вернуться
Покращена• 24 апреля 2023
Не помню ни одной законченной сотки.
Я и 30ки редко добиваю.
И не люблю пользоваться одним и тем же парфюмом несколько дней подряд.
автор ВыФсеВрете • 24 апреля 2023
Ответ дляЯ шалунья
В мене якщо улюбленого з´являється 100, він дуже швидко потрапляє в категорію ’не така вже це і любов’
Зубожиння• 24 апреля 2023
А я сьогодні тільки отримала з Мейка мій улюблений Лакост на 90 мл і дуже дивувалася, чому ціна по акції на 50 і 90 мл. майже така сама як на 30мл. Ніби, не логічно. Тепер після цієї теми розумію чому, бо з самими парфумами все норм.
Я ´однолюб´ свій улюблений аромат беру великим об´ємом, особливо коли ціна приємна.
Леди_в_ночи• 24 апреля 2023
Да все использую.5-6 месяцев и нету.те что не нравятся,не покупаю
Леди_в_ночи• 24 апреля 2023
Ответ дляПокращена
Не помню ни одной законченной сотки.
Я и 30ки редко добиваю.
Ого...у меня месяц-два и 30-ки нет
Юсия• 24 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ого...у меня месяц-два и 30-ки нет
как за 1-2 мес можно использовать 30?
Леди_в_ночи• 24 апреля 2023
Ответ дляЮсия
как за 1-2 мес можно использовать 30?
На себя пшикать,как еще)))