Дую на вітер• 26 апреля 2023

Какой способ эпиляции на дольше удаляет волосы на подбоподке?

Делаю лазер уже много лет, но эффект держится максимум месяц и всё по новой, конечно они стали тоньше, но их всеравно много. Даже когда-то пробовала электроэпиляцию, но тоже как-то не заметила особого результата, гормоны в порядке, склонна к волосистости по генам
Полюю на дрони• 26 апреля 2023
Думала электро ( теперь не знаю
Сама хочу пойти попробовать

Цідило правди• 26 апреля 2023
Электро. Может вам просто нужно сменить мастера и аппарат?
А я женатая• 26 апреля 2023
Тільки електро. І це не про пробувати. Тут треба взятись і робити
Адюла• 26 апреля 2023
Делала лазер на разных аппаратах- до фени,ну держит оно рост пускай месяц и колосится себе дальше. С электро та же история, но электро на морду лица самое оно,просто это очень долго, дорого и часто. Я забросила,бо нет мочи ходить с этим бородулиным, щипаю ,как маньяк каждое утро пинцетом
Кицюююня• 26 апреля 2023
Я робила на верхній губі спочатку віск, потім лазер, потмі електро. Реально прибрало саме електро. Якщо після перших процедур відростало протягом пари тижнів, то зараз останній раз зробила місяця півтора і поки що немає потреби повторювати. Волосся світле, але доволі товсте
svetac• 26 апреля 2023
мене виручає фотоепілятор
автор Дую на вітер • 26 апреля 2023
Ответ дляЦідило правди
На лазере были и мастера разные и салоны разные, результаты одинаковые
Твоя подружайка• 26 апреля 2023
Электро за год уберете совсем, потом раз в пол года может отдельные волоски
Marusia.• 26 апреля 2023
Як це місяць? Ну мінімум три має бути. Що ж там за цибулини, що роками не пошкоджуються?

Кровавый бархат• 26 апреля 2023
Ответ дляMarusia.
Организм новые луковицы растит, раз в генах так есть, навсегда ничего не поможет. Будет всё равно отрастать😏
волосатое стекло• 26 апреля 2023
Ответ дляАдюла
я роблю лазер на верхній губі. Вже років 2-3 , зараз сеанс 1 раз в пів року. У мене були вуса і пройшли ) а зараз почала рости борода.
Кудрі кручу сама• 26 апреля 2023
Ее. Але з цим слід мати терпіння. Загалом піде кілька років, але це не кожен місяць ходити. Я почала робити підборіддя у 20му. Перед цим відрощувала все півроку. Робила десь цілий рік з перервою на літо. Але як це виглядає - прийшла в січні, все видалили, далі слідкую за відростанням. Оскільки ходила до неї на інші зони, то не чекала, поки заросте, робили навіть по кілька волосин в один візит з іншими. У 22му пішла в березні з ногами, теж на підборідді щось наросло, все прибрали. В квітні ще раз пішла і перестала. Минув рік, ще якісь виткнулись, підстригаю, щоб не було видно, збираюся знову до неї. Це вже буде останній візит на підборіддя, судячи з усього.

І майстри електрологи не дуже люблять клієнтів після лазерки.