Гжегож Бженчишчикевич• 27 апреля 2023

Самокат с сиденьем. На 3 годика. Какой лучше взять?

Нашла вот такие, может вы свою фирму посоветуете?
Блондинка в Шоколаде• 27 апреля 2023
Я покупала фигня полная так и валяется на балконе , купите лучше беговел

автор Гжегож Бженчишчикевич • 27 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Прописала беговел, это велосипед?
Курочка-чубаточка• 27 апреля 2023
Думаю що на 3 роки в ньому вже нема сенсу, в такому віці діти вже самі чудово ганяють на самокатах)
Краще купіть хороший триколісний самокат, якщо дитина втомиться, то Ви і за руль зможете її провезти
SaBllya• 27 апреля 2023
Фирму Globber посмотрите, они идут 5 в 1
Блондинка в Шоколаде• 27 апреля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Прописала беговел, это велосипед?
Нет это беговел посмотрите это как велосипед только без педалей . А в 4 года уже пересел ребенок сразу на двух колесный велосипед
Курочка-чубаточка• 27 апреля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Прописала беговел, это велосипед?
Велосипед без педаль, ніжками відштовхуватись
Теж у нас такий був, катався син і на самокаті, і на беговелі
Ответ дляКурочка-чубаточка
Дякую

Рассказница• 27 апреля 2023
Це не на три роки. Це для менших, в 2-2,5 вже знімають цю штуку.
НаБалКоніХодять• 27 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
А з нього легко звалитись ? Просто моїй рік з копійками от подумую про якись транспорт крім коляски і не вкурсі що і як взагалі
Ответ дляКурочка-чубаточка
Дочка больше к самокатам тянется, потом уже велосипед возьмём
Курочка-чубаточка• 27 апреля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Ви ще можете взяти такий самокат як автор виклала на фото.
Беговели є для манюсіків, більш стійкі на якому важко перевернутись (пластикові з широкими колесами чи інші варіанти можна пошукати)
Нам подарували на 2 роки на надувних колесах, син на ньому почав кататись сам ближче до 3 років
НаБалКоніХодять• 27 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Дякую
Покращена• 27 апреля 2023
Моя с 2 лет на Мини микра гоняет, в 3 года будет ребёнок сидеть там?
Курочка-чубаточка• 27 апреля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Беріть те що більше хоче дитина)
Але з сидінням їй вже точно не потрібен самокат
Несу пургу• 27 апреля 2023
Возьмите обычный самокат уже на 3 года
So_so• 27 апреля 2023
Берите Мини микро , вот дочке 3 года, зачем там сиденье?
Мейк-ап форева• 27 апреля 2023
Только Глобер
Оч@ров@Шк@• 27 апреля 2023
Уже поздно, я такой покупала на 1.9 и то оказалось, что не нужно.
А вообще, лучше беговел возьмите. Моя малая с самоката не слазила 4 года, в итоге толчковая правая на 1 см больше левой была. Приходилось по 2 пары обуви покупать. Со временем выровнялось.
Чувиха• 27 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Треба привчати щоб не втомлювалася

Курочка-чубаточка• 27 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Треба привчати щоб не втомлювалася
То вже хай мама вирішує до чого їй привчати
Чувиха• 27 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Хай вирішує, я прасто порадили виховувати сильну особистість, а не нитіка
Курочка-чубаточка• 27 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Тут питали який самокат купити, а не як сильну особистість виховувати.
Не роздавайте поради які Вас не просять.
Чувиха• 27 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ок, але ви самі порадили авторці звичайний самокат і везти самій дитину, якщо вона втомиться
Чувиха• 27 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ви порадили одне, а я відповіла що краще буде трохи по іншому робити. Питання?
Курочка-чубаточка• 27 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Ви вважаєте що якщо дитина може втомитись, то з неї виховують нитика.
Які до Вас можуть бути питання.
Чувиха• 27 апреля 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Які до Вас можуть бути питання.
Якщо просто може втомитись, то це нормально. Але якщо дитину тому почнуть жаліти і доводити справу до кінця замість неї, тоді нитіка
наКоблучках• 27 апреля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
У моего такого типа беговел
Ядвига Юсьлегко• 27 апреля 2023
Globber.
С сиденьем для годовасов.
Трёхлетке сиденье не нужно.
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Globber.
С сиденьем для годовасов.
Трёхлетке сиденье не нужно.
Спасибо, наверное точно не нужно
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ого..