Заместитель Анонима• 27 апреля 2023

Як було у вас? Весілля.

Наречений вас забирав в загс з батьківського дому? Як це проходило? Пригощали гостей? Викупали наречену?
Ща как дам• 27 апреля 2023
Всі відповіді так.

Просто Фіфа• 27 апреля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Саме цікаве, що вона працювала в садочку, запросила всіх, 70 чоловік . А там в низ такі закони, ну от наприклад день народження у когось вони по 10 грн збираються а раніше по 2 гривні )) Питали що купити. Кажемо пральну машинку. Ну так прикинули наче норм, не занадто. Купили, це було весело, таку дачну дешеву Таврію круглу, всім колективом, десь там в батьків моїх валяється майже нова. Це наша улюблена сімейна байка, бо ми з чоловіком ту машинку всі роки їй хотіли подарувати а вона така ні, не треба, це ж ваш подарунок))
Коли таке було?
Гуляю босоніж• 27 апреля 2023
Не знаю чому у більшості такі спогади негативні про весілля. Для нас весілля було нашим святом, ми самі його оплатили, було весело, тепло, святково, ми реально кайфували в той день, а на третій день полетіли в подорож. Чи повторила б? Так!
Крошечка-хаврошечка• 27 апреля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Коли таке було?
19 років назад. Але про день народження ще того року такі тарифи, свекруха на всіх стіл накривала, а їй «гарну» пухнасту простинь подарували, ще і не потрібного розміру ))
ТочноБудет• 27 апреля 2023
Ответ дляОднозначно
Пришли с работы, поехали на такси в загс, зашли в кабинет со столами какими-то, поставили подписи, нам дали эти бумажки, поехали отдыхать)
Аналогично. Какие выкупы, какие родители....
Просто Фіфа• 27 апреля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ого,в мене ще раніше,я думала в вас десь ще в СССР.
Ща как дам• 27 апреля 2023
Був викуп біля під´їзду, на етажах завдання, батьки благословили з іконами, пригощали гостей
2007 рік, Дніпро. Нам було 28 і 33 роки
ВсеПроВсехЗнаю• 27 апреля 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Не было ничего. Ни платья, ни фаты, ни гостей. Просто пришли в ЗАГС поставили подписи и пошли домой. На следующий день улетели отдыхать. В следующем году будет серебряная свадьба.
Аналогично было, только
в след году хрустальная у нас
Крошечка-хаврошечка• 27 апреля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Ну концепція свята була здебільшого саме в такому стилі ))

Просто Фіфа• 27 апреля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну,є що згадати одним словом.
Меня много• 27 апреля 2023
Ми жили в різних містах з батьками, за 800 км для викупу не розбіжишся))
Жили з чоловіком разом, просто в будень вдвох пішли в рагс, розписалися в кабінеті. Потім у вихідний запросили друзів у ресторан, була вечеря. З чисто весільного - торт крокембуш )) і наступного дня зробили кілька фото на пам´ять.
Крошечка-хаврошечка• 27 апреля 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Ну,є що згадати одним словом.
Ну хіба що. Хоча ми не згадуємо, але є ще приколів типу подарунка від родички в вигляді інструкціі від відеомагнітофона, який вживу ми бачили один раз і в руках не тримали навіть) Я на її весілля хотіла подарувати інструкцію від великої плазми, навіть оголосила про такий щедрий жест, але вони чогось образились))
Княгиня пітьми• 27 апреля 2023
Слава Богу, что у меня любящий муж и не жлоб. Полностью оплатил всю свадьбу. Платье на заказ, полностью расшитое камнями сваровски, лимузин на целый день, фейерверк. У нас была свадьба с соблюдением всех традиций. Приехал в родительский дом, выкуп, загс, церковь, венчание, фотосессия, ресторан ( дорожка в ресторан от лимузина была полностью выложена лепестками роз), потом гуляние в ресторане, тамада, конкурсы. В 12 ночи мы переоделись, чемоданы уже были в багажнике, свидетель нас отвёз в аэропорт и 3 недели мы отрывались по максимуму в 5 звездочном отеле все включено. Правда в отеле мы редко бывали, так как нашли развлечения по круче и крутых «гидов», которые повозили нас по самым злачным местам, куда не едут экскурсии. В тот день я была настоящей принцессой. Этот сказочный день и свадебное путешествие мы помним до сих пор, спустя 20 лет. Наша свадьба в то время обошлась нам почти в стоимость новой бмв. Жалею ли я те потраченные деньги? Нет. Не жалею. Мы обошлись без бмв. Ездили тогда на своей старенькой лошадке ещё долгие годы. А теперь у нас и машина новая есть, и память, и ощущение волшебства в сердцах.
Шмоточницаца• 27 апреля 2023
Выкуп был, угощений, по-моему, не было. Всё было регламентировано. Рано утром пришла к родителям, в 10 приехал жених, выкуп, в 11 поехали в загс, 12.30 роспись, +- до 14 фоткались со всеми возле загса,14-18 прогулка по Киеву, 18 - ресторан.
Княгиня пітьми• 27 апреля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Свадьбы у меня не было. Была просто регистрация брака. Впоследствии, видя проезжающий по улицам свадебный кортеж или молодоженов, возлагающих цветы к памятнику, я смотрела на это с грустью и завистью
Честный ответ. Спасибо! Вы можете обвенчаться и наверстать упущенное
Крошечка-хаврошечка• 27 апреля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Клас, але про бмв не жалкуйте, так як чоловік ще і на пальто біле теж не пожлобився )
Гадаю_По_шнуркам• 27 апреля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Да если б было с кем венчаться. Я давно уже разведена
Княгиня пітьми• 27 апреля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А, ну тогда тем более у вас все впереди. В следующий раз будете умнее. Будете знать, если жмёт деньги на нормальную свадьбу - сразу в лес
Багиня• 27 апреля 2023
Гостей пригощали фруктами, викупили як треба. Весілля було 15 років тому

Княгиня пітьми• 27 апреля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Не жалею. И пальто белое есть, и розовое) и я понимаю, что мужчина, который решает экономить на своей невесте, спутнице жизни - не мужчина вовсе и нечего вообще с ним связывать свою жизнь. Как посмотрю на этих жлобов пополамщиков, всегда думаю, кто те женщины, которые соглашаются с ними вступать в какие-либо отношения?
Гадаю_По_шнуркам• 27 апреля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Следующий раз вряд ли будет. А что касается моего бывшего мужа - денег на свадьбу у него просто не было. К тому же я была на 8 месяце беременности, и мне даже наряжаться было не особо охота
Божа кульбабка• 27 апреля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Спогади класні. Але оте ваше»не жлоб»…не всі можуть дозволити таке весілля.
Гадаю_По_шнуркам• 27 апреля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Может, с некоторыми из тех женщин никто другой свою жизнь не связал бы
Багиня• 27 апреля 2023
Ответ дляОбстановщица
Так, забирав з дому, пригощали гостей, конкурси, викуп. 2008 рiк, невеличке мiсто, такi були традицiï.
Тодi менi б розум , цiнностi та погляд на життя , такий як зараз , то нiзащо такого сабантую на 100 чоловiк , та ще й 2 днi , не булоб. Марна трата грошей, щоб накормити-напоïти велику кiлькiсть людей, та втомитись морально i фiзично!
Дуже розумнi люди , якi просто розписуються та витрачають грошi на подорож, а не на кiлограми ïжi для родичей та друзiв.
В нас також у 2008му поці весілля було на 60 чоловік. Батько мій сказав, що обов’язково треба родичів зібрати, як не як єдину дочку заміж видає. Гуляли 1 день. Не жалкую, бо тоді зібралися в останнє, декого з гостей вже в живих немає.
Мій батько сказав усім своїм родичам - ніяких подарунків, тільки гроші. Так що весілля майже відбили. Ще б так робили родичі чоловіка, взагалі б супер було.
НуКаНаКа• 27 апреля 2023
Ні, розписались, з батьками в ресторані повечеряли, за тиждень поїхали на море
Ні за холодну воду• 27 апреля 2023
В обід вибіг чоловік з роботи, розписались, випили по коктельчику і пішли далі кожен по своїм справам😂👍
Ні за холодну воду• 27 апреля 2023
Якби робили весілля то не було б цих різних обрядів. Забирання нареченої, викуп і все інше. Люблю бувати на весіллях де притримуються старих традицій але своє так не робила б.
Мудрецыха мира• 27 апреля 2023
Зняли квартиру нареченому по добово і він перед весіллям там ночував,щоб зранку заїхати за мною. Але ви робіть як вам зручно, зараз оці традиції тільки в селі і дотримуються. Я у подруги була на весіллі,так там взагалі був фуршет із закусок виключно,їм так зручно було
Крошечка-хаврошечка• 27 апреля 2023
Ответ дляКнягиня пітьми
Ну можливо я і згодна про пополам, але чесно то їх вибір. Не обезцінюйте чуже. Точно так ваше можна обезцінити, бо воно навіть поряд не валялось з деякими весіллями, самі знаєте. Тому ці порівняння свого з чужим ні до чого
Маю рацію• 27 апреля 2023
Да, свадьба была 20 лет назад на 12 человек.
Забирал от родителей, выкупал и в ЗАГС. После ЗАГСа погуляли пофоткались и дома отметили.