Napapiri• 28 апреля 2023

Порадьте де придбати якісну, сучасну вишиванку. Сорочку чи сукню.

Дякую!
автор Napapiri • 28 апреля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Хотіла запропонувати ці але вони значно дорожче
Круті! Але чи не заважкий рукав на першому фото через таку щільність вишивки?

Засомневаю• 28 апреля 2023
Ответ дляNapapiri
Ні, там тканина цупкий льон, тримає форму.
Alienushka• 28 апреля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Я могу сделать такие же ручной вышивкой за 5тыс грн))
А напишіть мені у Приват, будь ласка
Alienushka• 28 апреля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Згодна, теж знаю жінку яка вишиває таку красу і за 5000грн ВРУЧНУ, оце дійсно не шкода дати грошей, за людську працю. А тут за машинну вона дре такі гроші?🙄🤦🏻‍♀️ Це просто треш…за що? Хто ці люди хто купує в неї? Шок
Якщо можливо, напишіть мені у Пп контакти тої жінки, дякую