Stefaniya K.• 30 апреля 2023

Зрада! Зрадааа! Давайте складем петицію на розборки цього пана і...

розслідування.Надіюсь президент розбереться і заберуть в нього майно,а його на передову! На фото - одеський обласний воєнком Євген Борісов. А поруч - його новий будинок в Іспанії. Недавно купив. Ну, як купив - мама купила. У них у всіх, поки вони тяжко на державу струячать, мами і дружини заробляють і вкладаються в ліквідні активи.

Дружина воєнкома виїхала за кордон. В Іспанію. Зняла квартиру. Адресу, договір оренди, вартість комунальних платежів - все вже оприлюднено. Якихось 5 тисяч євро в місяць платить дружина воєнкома за тишу і спокій. Можуть собі дозволити. Бізнесмени ж. Притому, всі.

А сам пан воєнком, під час дії воєнного стану, з 22 грудня 2022 по 18 січня 2023 року, відпочивав за кордоном. Де? Так в Іспанії ж. 28 днів - скільки там того відпочинку?

Ще злі одеські язики кажуть, що цей пан приймав у власність нерухомості у місті Марбелья (провінція Малага, Королівство Іспанія), оформленого тижнем раніше, 15 грудня 2022 року, на його матір - пенсіонерку Борисову Надію Семенівну.

Будиночок не такий вже й шикарний. І не сказати, щоб дуже новий. Аж в 2017 році побудований. І площею всього-навсього у 857 квадратних метрів. Не у 2 ж тисячі! Та і хотіли за будинок 4 400 000€, а пани сторгувалися за 3 960 000€. Молодці які.

Адресу писати не буду. Щоб ви не заздрили статкам, заробленим тяжкою працею.

Але скажу, раптом вас цікавить. Так, мама - пенсіонерка у Борисова - бізнесвумен. До війни прибутки ТОВ Юг, де вона засновниця і беніфіціарка, становили 800 000 гривень. На трьох. Тому на таку хату спокійно можна було заробити. За 33 роки приблизно.

Ще злі язики кажуть, що операцію з нерухомістю супроводжувала росіянка Ірина Спірідонова, яка обслуговує всі операції російських клієнтів у згаданому регіоні.

Жодних натяків, ну що ви. Наш воєнком не може ж представляти жодного інтересу для спецслужб рф, наприклад.

А, ну іще по дрібницям.

Перша дрібниця. Дружина обласного воєнкома вже у 2023 році купила офіс з терасою у престижному кварталі Golden Mile за адресою: Av. Bulevar Príncipe Alfonso de Hohenlohe, 8, 29602 Marbella, Málaga, Spain.

Друга дрібниця. Вєнком ще авто завіз - Mercedes Benz G63 AMG 2022 року випуску. Гуманітарний вантаж, сказав. Для потреб армії. Ну ми і не сумніваємось, що у Бахмуті саме на таких підвозять снаряди.

Третя дрібниця. Військового комісара Одеської області, полковника Євгена Борисова 2 квітня 2022 рокунагородили орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. Відомо, що цю нагороду він отримав, поки лежав в госпіталі. А опинився в медичному закладі ще до війни і не отримав жодної бойової травми. Також відомо, що за 50 днів з моменту вторгнення і до 2 квітня, він не брав участі у жодному завданні і не мав відношення до бойових дій.

Четверта дрібниця. Кажуть, що в Одесі найдорожчий «білий квиток». А всі показові пакування чоловіків на вулиці мають на меті стимулювати чоловіче населення до вирішення питання з мобілізацією і по суті. Злі язики кажуть: чим більше будуть боятися, тим активніше платитимуть.

Висновок? Висновок один - молодець який. Скажіть? Далеко не кожний зможе. Унікум.

Що далі буде? Два варіанти -або дадуть ще один орден, або звільнять по-тихому і він поїде в Іспанію, супроводжувати маму-пенсіонерку, у якої там є житло. Бо в Одесі страшно і поважна пані не має ото нервуватися.
автор Stefaniya K. • 30 апреля 2023
Можливо,не все правда,але є в новинах вже

Vitamina1407• 30 апреля 2023
А что это за маничка на польский лад панами называть людей наших?
Э-велин@• 30 апреля 2023
Ответ дляVitamina1407
Красиво. А как лучше, товарищ? Или господин?
Milka8181• 30 апреля 2023
Ответ дляVitamina1407
почему польский лад? а панночка у Гоголя на какой лад?
NataHromadska0808• 30 апреля 2023
А ви думаєте що президент не знає?
автор Stefaniya K. • 30 апреля 2023
Я за Зе,але проти таких хапуг,якщо це правда.
автор Stefaniya K. • 30 апреля 2023
Зараз мене боти провознесуть в лік святих
ksusha1155• 30 апреля 2023
Бл.. скільки наших хлопців гине і от таке гімно поруч... Зла не вистачає.
Ариэлла• 30 апреля 2023
Вчера ещё в новостях видела эту информацию, мама насосала наверное и дытятке подарила, а что, он же у неё единственный самый ответственный сыночек, который ’будь кого, будь де’ благодаря своим людям выловит и на передовую отправит.

ksusha1155• 30 апреля 2023
Ответ дляVitamina1407
В Україні пані та панове, ганьба не знати.
Мимо_шла• 30 апреля 2023
Ничего ему не будет. Вы думаете верхушка не знает что происходит?
Charming• 30 апреля 2023
Ответ дляksusha1155
Такого г..на у нас греблю гати, нажаль. І таки риба гниє з голови, хто б і що не казав
чаревна• 30 апреля 2023
Я думаю он давно жилу нашёл ещё в 20 году он попал в 100 влиятельных людей Одессы. За время войны хорошо нагрел руки.
Но спрашивается, зачем нам СБУ и прокуратура, это их пациент.
Мимо_шла• 30 апреля 2023
Ответ дляVitamina1407
В Украине всегда говорили так, это русские нам навязали, что Панов тут нет, есть только рабы
lybov83• 30 апреля 2023
Складіть. Я підпишу. Але, риба гниє з голови....
ксю...• 30 апреля 2023
Сегодня уже такие новости
ali_kat• 30 апреля 2023
Ответ дляVitamina1407
а как надо - товарищ?
Мимо_шла• 30 апреля 2023
Ответ дляali_kat
а как надо - товарищ?
ахаха) или женщина/мужчина 😂
ali_kat• 30 апреля 2023
Ответ дляМимо_шла
ахаха) или женщина/мужчина 😂
ни в одной нормальной стране не обращаются к людям по половому признаку

ксю...• 30 апреля 2023
Беспредел продолжается https://t.me/rezident_ua/17529
РойЛеля• 30 апреля 2023
Боляче усвідомлювати це все
Мимо_шла• 30 апреля 2023
Ответ дляali_kat
Согласна на все 100%, мне самой приятней обратиться - пані, а не ЖЕНЩИНА! фу, такое мерзкое обращение в русском языке к незнакомым
Ариэлла• 30 апреля 2023
Ответ дляVitamina1407
А как называть, если в Украине и есть пані та панове, громадяни - как-то беднотой вроде немного попахивает, народ - это во множетвенном числе, да и у поляков вроде шляхтичи, а не панове.
Ариэлла• 30 апреля 2023
Ответ дляNataHromadska0808
А ви думаєте що президент не знає?
Да знает он всё и пока народ молчит бездействует, потому что не на часі.
NataHromadska0808• 30 апреля 2023
Ответ дляАриэлла
Він нічого не робить, бо сам такий.
чаревна• 30 апреля 2023
Ответ дляксю...
С этими повестками сделали шоу. Реально уже стыдно, что так бегают. Просто бы заходили на предприятия и вручили на месте работы.
ali_kat• 30 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
насмешили вы))) барыжничество на гуманитарке как раз крышует Ермак)))
автор Stefaniya K. • 30 апреля 2023
Я думаю,це правда,мені його пика не подобається.Добре,що справа розголосу набрала і саме журналісти все взнали.
Олимпиада80• 30 апреля 2023
Ответ дляVitamina1407
З покон віку традиційне звертання в Україні. Слава Богу не всім совок мізки вихолостив
Ива Купальская• 30 апреля 2023
Ответ дляali_kat
Мисс, миссис, мистер? Или у англичан уже введен средний род)