Дама с заначкой• 01 мая 2023
Ходила до дерматолога-косметолога,вона порадила Ботокс коло очей
Бо типу в мене гусячі лапки, так воно і є. Я емоційна, люблю посміятись. Я завжди була проти ботоксів, філерів і тд, я в це все навіть не внікала. Але чомусь мені завжди здавалось, що це все уродує людину і від мене мало що лишиться, якщо почати цим займатись. Коли такі натягнуті очі стають, всі один на одного схожі. Але її фраза, що дарма я не хочу, що пізніше можу захотіти , а вже не буде результату, так як сильні заломи можуть бути вже . Мені 35. Як ви ставитесь до цих процедур, чи не міняють вони обличчя ? Чи не буде якихось змін, чи є обмеження і тд?
Дама с заначкой
• 01 мая 2023
Ответ дляТуся муся
Отеки могут быть, если зона глаз. А вот межбровка да, я за.
Міжбровка мені не треба, саме гусячі лапки є
Яжбоматуся• 01 мая 2023
Чомусь всі плутають накачку філерами з уколами краси. Нічого у вас штучного не буде.
ТочноБудет• 01 мая 2023
П´ять років вже колю. Нічого не натягнуте, не надуте, голова не болить, очі не опухають. Яка була, така і залишилась, лише зморшок немає і навислі повіки підтягнулись. Знайдіть нормального косметолога і все буде гаразд.
Печальки.нет• 01 мая 2023
Мне тоже 35, сейчас усиленно делаю маски, патчи под глаза, тоже есть мимические морщины, не знаю стоит ли делать что-то потяжелее
Прокачую сідниці• 01 мая 2023
Мені 46 і косметолог радить ще не колоти
А вам 35!!!!
Автор
Не треба
А вам 35!!!!
Автор
Не треба
Ответ дляТочноБудет
А у кого и где вы делаете, поделитесь информацией, сколько стоит и какой компанент колят?
ТочноБудет• 01 мая 2023
Ответ дляsalon-gs
У частного косметолога, 3500 все лицо.Ботокс.
Колгоспниця• 01 мая 2023
Ответ дляТочноБудет
Тоже интересует) поделитесь какой город?
Дама с заначкой
• 01 мая 2023
Ответ дляТану на сонці
Колю лоб і міжбрівку, дуже задоволена. нажаль, очі мені не можна.
А чому не можна?
Злюка бобер• 01 мая 2023
Если склонности к отекам нет но можно . Я склонна к отекам колю только лоб и межбровку
Дама с заначкой
• 01 мая 2023
Ответ дляТану на сонці
Мішки під очима
Не знала, що з ними не можна
ТочноБудет• 01 мая 2023
Ответ дляsalon-gs
А можете дать контакты в личку или ссылку на Инстаграм, я как раз ищу косметолога для этой процедуры
Нет, контакты не даю. Она не берет сейчас новых клиентов. Очень много работы плюс преподает.
ПП-шница• 01 мая 2023
Мені 35 і вперше вколола ботокс в цій же зоні. І я неймовірно задоволена. Я сама бачу ефект, але всі навколо того не помічають. Бо зморшки розгладилися і моє обличчя одразу помолодшало, повірте. Того «ефекту», про який пишите ви, взагалі немає, все навпаки
Дама с заначкой
• 01 мая 2023
Ответ дляПП-шница
А ви в Києві робили?
любименькая• 01 мая 2023
Ну звісно ж порадила у неї додаткову процедуру зробити, а потім ще щось видумає. А ви, авторе, робіть так як хочете ви, 35 років.. ви молода жінка
НуКаНаКа• 01 мая 2023
Ответ дляДама с заначкой
Не знала, що з ними не можна
Досвідчений косметолог, ніколи не порадить колоти під очі ботокс,якщо є мішки,схильні до набряків.Будете схожі на китайця
ПП-шница• 02 мая 2023
Ответ дляДама с заначкой
А ви в Києві робили?
Я дуже далеко від Києва, але обирала косметолога обов’язково з освітою медичною і хорошими відгуками. Вона мені точно сказала, де потрібно колоти, а де - ще ні. Наприклад, у мене ідеальне чоло для мого віку.