Меломанка Маланка• 01 мая 2023
Допомога залу
Значить, ходила я сьогодні на побачення.
Фото не його в застосунку, або таке, що його там не пізнати.
Так через сайт на побачення і зустрілися, бо тел чи месенджер не пропонував.
Після побачення написав 100 повідомлень. Часто повторює "хочу щоб ти довірилась, відкрилась", "боюсь злякати", "ти неймовірна", "колись розкажу тобі про свої бажання" і тд. - якісь натяки....Читав вірші і сонати. Листи якісь занадто емоційні, як для чоловіка.
Якийсь маніяк?(( Особливо лякає "мене збуджує повна довіра. Я хочу, щоб ти почувалась щасливою"((
Хелп мі, дівчатка! Як це виглядає збоку? А, ще дякувала за каву і чмокнула злегка в щоку. Так напав цілувати як 100 років не цілувався(( і аж стогнав "ще..."
Чи просто чувак емоційний? Але мені такі не зустрічались. Обличчя, фігура, освіченість - все ок. І якось тривожно...
Жена сантехника• 01 мая 2023
На сайтах таких как он 99,9%. Я когда ходила на свидания с сайтов знакомств только на таких и нарывалась
Меломанка Маланка
• 01 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Женатьій извращенец?))
Жена сантехника• 01 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Женатьій извращенец?))
Или мамкин обольститель. Сами выбирайте что вам больше по душе)))
Меломанка Маланка
• 01 мая 2023
Ответ дляЖена сантехника
Конченный просто, облапал зато, теперь вечером обд*очится
Ні, не лапав, просто цілував пристрасно. День, парк, люди - було якось пофіг((
Сиамская сороконожка• 01 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Женатьій извращенец?))
Не обязательно женатый, может просто извращенец. Напищите ему, что доверять можете только мужу, поэтому секс будет после свадьбы. Сам сбежит.
КартаБезКомиссий• 01 мая 2023
не знаю маньяк ли
но псих точно
странно что вы задумываетесь над его персоной
но псих точно
Меломанка Маланка
• 01 мая 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
не знаю маньяк ли
но псих точно
Що ж тут дивного, що задумуюсь?
Зустріч, спілкування, красивий, розумний, читав вірші. І весь вечір топить в емоційних листах із якимись засторогами ’боюсь злякати’. От і злякалась))
Хропочка з гривкою• 01 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Женатьій извращенец?))
Ну одружені себе так не ведуть, не такі,вони і й..уті, раз з ними живуть жінки. Скоріш за все ідіот, з яким ніхто не хоче вже не один рік.
Меломанка Маланка
• 01 мая 2023
Ответ дляХропочка з гривкою
Розумний, 100%)))
ИМХОля• 01 мая 2023
Экзальтированный псих. Такому откажешь, оборвет телефон, будет стоять под дверью и преследовать. Не думали о таком?
КартаБезКомиссий• 02 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Що ж тут дивного, що задумуюсь?
блин, вы что верите в это все???
Меломанка Маланка
• 02 мая 2023
Ответ дляИМХОля
Ось же ж думаю...
До речі, питав за адресу. Запропонувала зустрітися в парку)) Він мені сподобався.
Але після побачення його порвало)) прямо хоч копіюй і виставляй. Може, тут психіатр є? Або хоч психолог?))
Жена сантехника• 02 мая 2023
Ответ дляИМХОля
Да кстати. У меня такой пассажир ’случался’. Соседка ему еще рассказала где я работаю, так он и под офис припирался, выжидал.. стыдно было
КартаБезКомиссий• 02 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Що ж тут дивного, що задумуюсь?
у девушки с адекватным восприятием действительности такие персонажи вызывают острую аллергию. ну понятно же что псих махровый, даже если красивый и умный. у вас притуплен инстинкт самосохранения?
Меломанка Маланка
• 02 мая 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
блин, вы что верите в это все???
У що саме? Мені емоцій, сексу, спілкування. Мені не заміжжя треба))
ИМХОля• 02 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Ось же ж думаю...
Блокируйте, радуйтесь что не сказали адресс работы и дом. Преследовпл бы, прям чувствуется. Готовьтесь что оборвет телефон
Меломанка Маланка
• 02 мая 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
Мабуть))
а ще я на випади в Порадниці не реагую))
КартаБезКомиссий• 02 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
ну в то, что он вам на уши навешал
Меломанка Маланка
• 02 мая 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
ну в то, что он вам на уши навешал
)) ми просто гуляли.
Я йому вішала, а він мені))
Питання зараз в його надмірній емоційності. Чоловіки такими бувають??
Я йому вішала, а він мені))
КартаБезКомиссий• 02 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
)) ми просто гуляли.
Я йому вішала, а він мені))
значит поверили. если воспринимаете его забрасывание сетей как излишнюю эмоциональность)
...аяприкольная• 02 мая 2023
Я б послала, если бы чувак за день меня так достал своим присутствием
А если серьезно, от него неприятностями веет. Абьюзер типа
Патріотка з дивану• 02 мая 2023
Ну як же бувають різні чоловіки:) хтось більше емоційний хтось меньш. В мене чоловік до сіх пір піше смс дуже емоційні, так це в шлюбі давненько
КартаБезКомиссий• 02 мая 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
в нього це прям з дня знайомства?)
Зам. зав. Анонима• 02 мая 2023
Может он очень хотел вам понравиться , вот и выплеснул разом в е домашние заготовки: стихи, комплименты.
Может посидел на женских форумах, где в е хотят, чтобы из слышали, чтобы поняли, чтобы встретить такого мужчину, с которым можно расслабиться и быть собой….
к.Буланова• 02 мая 2023
«мене збуджує повна довіра» уточните, что он имеет ввиду? незащищенный секс?
ничего из его эмоций меня бы не напугало, кроме этой фразы. я так понимаю, он хочет стремительного развития отношений, а вам страшно.
вам сколько лет? может быть не так много было у вас мужчин, которые проявляли себя и показывали, что есть желание. ведь поцелуи это больше чем секс.
Патріотка з дивану• 02 мая 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
в нього це прям з дня знайомства?)
Так, я більш спокійна та не така емоційна, мені було цікаво в деякі моменти, так как в сім´ї батьків у мене не було такого щоб показувати емоції. Пише и про кохання, та про свої почуття, другій рік в ЗСУ, так з ранку, та перед сном обов´язково
90x60x90• 02 мая 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
)) ми просто гуляли.
Я йому вішала, а він мені))
Бувають. В мене такий був). Ще член з трусів не дістав, а вже стогне. Перший раз злякалась, думала болить щось)))