Кондуктор трамвая• Изменено вчера в 23:30

Чому люди не лайкають сторіз, які дивляться?

Я все всім лайкаю, все що переглянула.
Це ж не складно і не важко, грошей не коштує, додаткового часу не займає.

Є декілька знайомих, які регулярно дивляться і не лайкають ніколи.

Сказати , що випадково відкрилася - теж не можу.
На відпочинку викладала по 20-30 сторіз в день. І є група людей які ВСІ ЇХ ПЕРЕДИВИЛИСЯ від початку до кінця і жодного лайку. Тобто якщо було б нецікаво, то після 2-3 вже не дивилися б , ну так?
А тут все до кінця.

Коли ви дивитися і не лацйкаєте, то чим керуєтеся?
Я така бойова• сегодня в 00:59
Ой, вам тут понаписують, правду ж ніхто не скаже))
Є 3 категорії людей:
1. Яка все дивиться і нікому не ставить
2. Яка майже всім все ставить, щедра душа
3. Заздрісники, які спєцом: я ніфіга тобі не поставлю, іш сучка, на морі вона!

вентиляторная• сегодня в 01:29
Якщо ти мені будеш платити за лайки, я натисну. А просто так , бо тобі треба- звісно ніколи!
Ніколи нічого не лайкаю, а якщо випадково лайкнула, обов’язково повернусь і відлайкаю.
ХвилювАллочка• сегодня в 02:28
У фейсбуці не лайкаю, бо не хочу, щоб у всіх друзів в лєнті написало сповіщення, що я там лайкнула, в ютубі не лайкаю, бо в мене всього кілька лайкнутих рецептів, і щоб їх було легко знайти в лайкнутих.
Для більшості це просто дрібниця, вони просто про це не думають.

А ще є такий тип людей,які не вміють хвалити чи показати, що їм щось сподобалося.
Бокс-орун• сегодня в 04:58
Ответ дляХвилювАллочка

А є ще такий тип, що не знають як лайкати, що це і де ці лайки видно, що це комусь важливо, або взагалі без соцсіток
ГейСюда• сегодня в 06:32
Ответ дляНевгамовна Бу
Нудня, то й не лайкаю. Нащо лайкати всяку хрєнь? Як щось сподобається, тоді й лайкну. Бо лайк це ВПОДОБайка
Навіщо Ви заходите в сторіз людини і дивитеся ’всяку хрєнь’?
Невгамовна Бу• сегодня в 06:41
Ответ дляГейСюда
Шо значить ’заходите’? Вони самі з´являються в мене на сторінці. І не подивившись не дізнаєшся, хрєнь чи шось цікаве
Я матуся, мені можно• сегодня в 07:00
Вы это называется отдыхом?!
Лично для меня это выглядит неврозом.
И лайканье, дело добровольное, а не принудительное. Если Вы не в курсе.
А в некоторых случаях люди скрывают, что смотрят нервозников
Я матуся, мені можно• сегодня в 07:00
Автор, это Вы всем спаммите в мессенжере ’Проголосуйте за рисунок моего ребенка’?
Манкоголік• сегодня в 07:19
Девушки, объясните, пожалуйста, что значит ругать сториз? Сториз же имеется ввиду, правильно? У меня почему-то пишется стороз, наверное сайт исправил.

Звоночек• сегодня в 08:01
Ответ дляНе кую, не мелю
С этой проблемой уже разобрались ? https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3866553
Там вже фото видалили, не цікаво
Ноунэйм• сегодня в 08:27
А в сторіз дійсно видно чи до кінця додивились? Пролистую безліч, дивлюсь небагато
Свисток ля-минор• сегодня в 09:16
Никогда не лайкаю. Не знала что надо. Лайкаю только если что-то очень смешное например
Мона Лиза• сегодня в 09:42
Я пролистываю. А лайкаю только те сторис с которыми согласна и мне нравятся. Посты точно также. Не понимаю для чего мне лайкать все подряд.
Инфотуфелька• сегодня в 09:55
Ответ дляЯ така бойова
Є 3 категорії людей:
1. Яка все дивиться і нікому не ставить
А де категорія, які лайкають тільки те, шо дійсно сподобалося?