Баррикадница• 02 мая 2023

Прихильники балахонів, масивних сумок та капюшонів на візках

Вам дійсно таке подобається?
Не розумію, навіщо купують такі масивні візки, де сумка тягнеться за ногами, замість акуратного капюшону - балахон ХХХЛ. Накидка на ноги ніби не для маленької дитини, а для підлітка.
Те саме й на велосипедах з батьківською ручкою. Є акуратні, охайні, а є бандури, які навіть по східцях не піднімеш.
Це діло смаку чи відсутність коштів?
Ермолайчик• 02 мая 2023
І смаку, і фінансових можливостей. Коли візочок віддають безкоштовно особливо не перебирають.
Я супер-пупер• 02 мая 2023
У вас настолько скучна жизнь, что вы рассматриваете все эти подробности вокруг себя и пытаетесь строить из себя понятливую?
Попадалочка• 02 мая 2023
о боже. три раза перечитала второе предложение, пока поняла, о чем речь. не все на детских площадках. не всем понять вашу боль
РыжаяЛиса• 02 мая 2023
А можно фото в пример, а то я что-то не могу понять о каких колясках и велосипедах вы говорите
Каляка маляка• 02 мая 2023
вообще пофиг. кто как хочет, пусть и ходит
Самохвалова• 02 мая 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Ой, та и ок, что у автора такая жизнь)
Швабристка• 02 мая 2023
Ответ дляПопадалочка
И я тоже ))
Локшина на вухах• 02 мая 2023
Ответ дляПопадалочка
Те саме відчуття))) я люблю вільний одяг, довгі туніки під широкі джинси і тд, хоча сама 162 см і 53 кг. Влітку широкі довгі сарафани. Думала автор про це, а там якісь візки
Тролю як можу• 02 мая 2023
оце я ще якійсь тітці не доповідала, як я обирала візочок і шо мені подобається
Попадалочка• 02 мая 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
ну. я как раз тролля смотрю. о, думаю. визок, сумка. как раз почитаю. а не тут то была
Тролю як можу• 02 мая 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
і головне ж до чого вчепилася? до капюшона на візку. це номінант на Оскар по самому безглуздому обсіранію чого-небудь
автор Баррикадница • 02 мая 2023
Ну серйозно, навіть зайти на будь-яку торгову площадку і поставити фільтр на дешеві - це все вищеописане.
Якщо брати верхній поріг цін - такі на вигляд майже невагомі візочки, капюшон натягнутий, а не звисає мішком. Дитина комфортно сидить і не черкає ногами землю.
По вулиці йдеш і різниця дуже кидається в очі, насправді.
Так багато здивованих темою. Тобто вам обов’язково бути гарними, а дитина й в такому поїздить?
РыжаяЛиса• 02 мая 2023
Ответ дляБаррикадница
Автор, можно фото такого
Борщичок• 02 мая 2023
Ответ дляБаррикадница
Тобто, дешеве гірше, а дорожче краще?) Це прям щось на геніальному)
Вапщета• 02 мая 2023
Теж не зрозуміла при чому тут балахони до візків і капюшони з накидками. Взагалі не помічаю таких деталей. От лише якщо їде коляска для двійні то бачу що щось не таке як у всіх. А які там у кого балахони то мене взагалі не хвилює.
Файна цьоця• 02 мая 2023
А чому вас так хвилюють чужі візочки, і те в кого які велосипеди, сумки, капюшони? Це якось на ваше життя впливає чи що?
Попадалочка• 02 мая 2023
Ответ дляБаррикадница
что вы прицепились к этому капюшону? большой капюшон хорошо защищает от солнца, ветра и дождя. не благодарите
malanich• 02 мая 2023
Ответ дляБорщичок
Із серії якщо у вас немає хліба їжте тістечка
наКоблучках• 02 мая 2023
Мені не подобаються сучасні коляски, якісь пластмасові корита на ніжці. Але я їх і не купуватиму вже.
Мию вікна у мороз• 02 мая 2023
ох и тема, из серии ничего не понятно, но очень интересно
я так поняла автору коляски чужие не нравятся, нууу звыняйте, ваше мнение как-то мимо)
Шкідлива молекула• 03 мая 2023
Мне не нравится, что у многих дети ездят, у них висят ноги без подножки или коляски вообще вертикально. Но! Возможно, в данный период времени людям не хватило денег на качественную коляску, а бу не захотели. Всякое бывает. Это их выбор. Ненавижу только, когда маленьким детям покупают обувь в Конфискате. Привет ортопедические проблемы