Гарантую неперелевки• вчера в 22:43
Пішов чоловік. Буде подавати на розлучення
Рік назад пішов чоловік. По моїй вині ( принижувала, не поважала, забагато вимагала) Просила давати мені шанс. Ми спілкувались, бачились, проводили час разом. Просила повернутись-він казав, що не хоче… я надіялась що щось зміниться, що він повернеться. Але днями сказав, що ні, не може все забути і пересилити.
Я не знаю як це пережити і як жити далі. Одружені були 10 років, сину 8… я не уявляю як жити, не можу уявити, що в нього можуть зʼявитись нові відносини, сімʼя чи діти… я його дуже люблю, але розумію, що примусити його бути зі мною не можу.
Йому 35 років, мені 40. В мене все життя розвалюється, руки опускаються, робити нічого не можу, на роботі взяла лікарняний, бо ледь дійшла туди і весь день плакала, дитину відправила до бабусі, бо постійно плачу, не можу навіть встати з ліжка, не можу себе опанувати. Не знаю як далі дити
Неновая почта• 1 час назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
На самом деле многие могут так жить.
Но если один из пары не хочет так жить то тут никакой долг не заставит.
Хотя автора муж хитрый жук, наверное ощутил свободу, есть деньги и возможно кто то появился....
Иначе если человек опротивел ты не будешь регулярно ходить на палку чая. Мужик тоже мудло
Оба виноваты. Он ведёт себя как мудло, она это терпит и называет чувствами и любовью. Нездоровая любовь у нее. А у него возможно выгода какая-то.
Неновая почта• 1 час назад
Ответ дляГарбузик
Так ідіть до психолога. Шкода, але таке у вас буде з кожним чоловіком.
Я тоже об этом подумала. Автор растворяется полностью в мужчинах и если он не дай бог уйдет- для нее чуть ли не жизнь заканчивается. Мужчин такое всегда отталкивает. Ей нужно изменить свое отношение к мужчинам.
Янгол в камуфляжі• 1 час назад
Ответ дляНеновая почта
Да, не ценят мужики, когда в них растворяются. Себя надо больше любить.
КоКоКоКоКоКо...• 1 час назад
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну а смысл тратить на человека к которому нет чувств? Кто то живёт ради долга, а кто то хочет жить счастливо.
А вам бы хотелось жить с человеком который вас не любит?
Детский садик какой-то
Гарантую неперелевки
• 50 минут назад
Ответ дляМішечок щастя
Бідолаха, молодець, що втік, хоч жити почав...
Не переживайте, далеко він не втік кожен день приходить і працюємо ми на одній роботі. Так шо бачите, не може повноцінно почати жити
Ошеламиссимо• 15 минут назад
Ответ дляГарантую неперелевки
Так, залишався, часто…. Я у нього питала чому так, а він каже думав, що зможе всі образи забути і повернеться ( ну тіпа давав нашим відносинам шанс) але каже, що не може, бо бачить що бажання не зявилось
да он просто искал новую, а как нашел - то свалил