Купи слона• 03 мая 2023
Привітання мами нареченого
Як правильно, звернутись спочатку до сина, чи звернутись Ваня і Таня)?
ЗдесяЯ• 03 мая 2023
Любі мої, дорогенькі, шановні молодята. І все в такому дусі... Ваня і таня ні...негарно якось
ТочноБудет• 03 мая 2023
Якщо ваше звернення відразу до обох, то «діти, Ваня і Таня».
Якщо у вас слово до сина спочатку в привітанні, то до нього, а потім до двох звертайтесь, імена, або наречені, діти - теж кажіть, не просто «ви, вам».