Плету корзинки• 03 мая 2023
Давайте поплідкуємо на дорослу тему))
Чи є хтось із відомих особистостей, зірок, політиків хто вам здається ну дуже сексуальним, просто якщо уявити)
Невісточка ж• 03 мая 2023
Ответ дляНа привозе
Так, але трохи зверхній в спілкуванні. Думаю, трохи нарцис)
Ну чисто для пару раз переспать можно.
А третий смешной, конечно. Но в сексе непритязателен и будет рад хорошему сексу.
На привозе• 03 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Какие-то обычные все, я бы даже сказала типичные харьковчане. Довоенный континент Никаса)
Ахаха, а ви з наших знаєте більш елітних-шляхетних? То давайте сюди.
Перший з Корсуня, другий киянин, третій теж з молодості в Києві живе.
Харків - не те.
Дали полный бан• 03 мая 2023
Ответ дляНа привозе
Харків - не те.
Не, я у тому что у вас в хотюнчиках какие-то совершенно заурядные мужики, реально, у нас в Харькове такие просто по улицам ходят-ездят, бери не хочу)
На привозе• 03 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
Ну, покажіть своїх незаурядних. Може навчуся цінувати справжню красу))
На привозе• 03 мая 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ну чисто для пару раз переспать можно.
Але вони актори-моделі і зі звичайними жінками спати не будуть. Там контингент також моделі, акторки та телеведучі. Ну на крайняк прихильниці, але думаю і без прихильниць вистачає з ким спати
Невісточка ж• 03 мая 2023
Ответ дляНа привозе
Ну мы же тут теоретически обсуждаем)
На привозе• 03 мая 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ну мы же тут теоретически обсуждаем)
Ну це ж живі люди, притому, наші співвітчизники.
Дали полный бан• 03 мая 2023
Ответ дляНа привозе
Я ж не про красу) и не оспариваю ваш вкус ни в коем случае. Я о том, что если вам такие парни сексихат, то у вас очень велики шансы (при желании) заиметь себе именно такой типаж, это вообще не дефицит и не редкость )
На привозе• 03 мая 2023
Ответ дляStiflers Mom
А мені не треба, бо є чоловік. Але мій не українець) тому вибрала найкращих з наших хто мені теоретично подобався.
Вони мені сексі, але так, на вигляд. Типаж сексі з тих, кого бачила з відомих. Спати з кимось з них я б не стала)
Вашу думку я не зрозуміла.
Дали полный бан• 03 мая 2023
Ответ дляНа привозе
Вашу думку я не зрозуміла.
Удалено администрацией...
Рекламама• 03 мая 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Эх, посмотрела Вавилон. Теперь никак в голове не укладывается как я раньше бредила этим облезлым псом
а вы посмотрите с ним 1й фильм Вавилон из 2000х
Невісточка ж• 03 мая 2023
Ответ дляНа привозе
И что? Что вы хотите мне сказать, я не понимаю?)
На привозе• 03 мая 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ну якщо якийсь Бред Пітт навряд чи зустрінеться вам в реальному житті, то ці цілком можуть.
Тому вже не дуже теоретично.
Хоча може я неправильно зрозуміла питання - сексуальний це який він в ліжку, або сексуальний це який наштовхує мене на думки про секс.
Що мала автор на увазі, ви знаєте?))
Тому вже не дуже теоретично.
Що мала автор на увазі, ви знаєте?))
Плету корзинки
• 03 мая 2023
Ответ дляНа привозе
Тому вже не дуже теоретично.
Що мала автор на увазі, ви знаєте?))
Тому вже не дуже теоретично.
Що мала автор на увазі, ви знаєте?))
Я про тих, хто наштовхує на думки) Які вони там в ліжку нам невідомо))) нажаль