Туфли в чешуе• 04 мая 2023
Замороженные морепродукты. В них есть польза?
Хвильоватиша• 04 мая 2023
Звісно є. Як мінімум там є поживні речовини та смак дає можливість отримати задоволення. Їжа має бути не тільки корисною та поживною, але й смачною
Силиконочка• 04 мая 2023
Ответ дляАнонимус Я
А куди зникне білок при заморожуванні чи там цинк, наприклад?
Все розвалюється та щезає в космос. І там тільки залишається вода, так на форумах пишуть. Ви що, не знали? І в овочах з теплиць також немає абсолютно нічого, просто вода у формі овоча, чесно.
Анонимус Я• 04 мая 2023
Ответ дляСиликоночка