В танке• 04 мая 2023

Кто моет поверхности перкарбонатом?

В каких пропорциях и как разводите? Действительно хорошо отмывает? Купила его, хочу попробовать
Нічна ненажера• 04 мая 2023
Мені він зайшов лише для відбілювання/виведення плям та знежирення.
На поверхні не догнала - мені навіть білуватий залишає, потім з кислотами мию. Забагато танців з бубнами.

Tatiana1512• 04 мая 2023
ось такий ролік дививлась, про цей порошок, людина все розповіла про нього:)
Огірок та Помідорчик• 04 мая 2023
Дивлячись, що мити. Плиту посипаю порошком, включаю парову швабру з м´якою щіткою і чищу. Коли поверхню меблів чи ванну, то сиплю на око в мисочку, може, 2-3 жмені, заливаю повну окропу.
автор В танке • 04 мая 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Спасибо!
З горіха зерня• 04 мая 2023
Я столешницу от пятен чая/кофе отмываю. Сыплю немного на глаз и мою.