Ангелок з ріжками• 04 мая 2023

Онлайн навчання. Київ.

Є такі, чиї діти вчаться онлайн в Києві? При цьому ви в Києві.
Файна_зупка• 04 мая 2023
Да. А что?
_Alekssandra_• 04 мая 2023
Да. Ни для в школе офлайн не был.
Марфа Українівна• 04 мая 2023
Так, звичайно, багато дітей в Києві навчаються лише онлайн.
неДоПриличий• 04 мая 2023
Да. Конечно.
Ms. Похвала• 04 мая 2023
Да. С сентября так учимся. Причём школа - соседний дом. Но я против водить в школу. Пока начальная ещё
blancchatte• 04 мая 2023
Да,учимся так с сентября, хотя наша школа учится неделю онлайн, неделю оффлайн, но дочка все время дома. Школа под домом. 5 класс
Трахтибидох• 05 мая 2023
Так, є.
Зубожиння• 05 мая 2023
В нашій школі було онлайн навчання,але несподівано з понеділка всі пішли на офлайн навчання в другу зміну,онлайн немає,або сімейна форма або офлайн.Київ