Мао_Мяо• 04 мая 2023
Посоветуйте хорошие румяна и пудру, пожалуйста :-)
Дюагональ• 04 мая 2023
Мне кико румяна нравятся и зоева и мак, тут больше по оттенку. Что в румянах такого хорошего может быть. Пудру люблю карон, тонко тон закрепить.Хотя тоже они разные есть, смотря для чего вам?
Natal_ka91• 04 мая 2023
Залежно від бюджету. Який ціновий сегмент? Пудра яка, розсипчаста чи пресована?
З румян мені подобаються the Balm, Clinique, є ще YSL Couture Blush, вона в мене вже давненько і ніяк не закінчується. З бюджетних артдеко непогані.
Мао_Мяо
• 04 мая 2023
Ответ дляNatal_ka91
Пресована була, щось не те. Тому розсипчаста.
Natal_ka91• 04 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Ось вище скидали вам гарний варіант артдеко. Краще хороший тональний купити, а гарну пудру в середньому ціновому сегменті можна знайти.
Добродійка• 04 мая 2023
Ответ дляМао_Мяо
Попробуйте артдеко минеральную, не пожалеете! У меня шанель и диор пылятся, артдеко лучшая. Лицо светится. И палетка hourglass супер. тональный крем предпочитаю диор
Папобус• 04 мая 2023
Ответ дляДобродійка
Можете пожалуйста фото сделать?
Добродійка• 04 мая 2023