Інно4каа• 05 мая 2023

Дивний сон

Приснилося,що їдемо зі співробітником в його авто,йому стає погано -починає боліти серце,ми зупиняємось на окраїні міста,на промзону схоже, де взагалі немає людей,я хочу викликати швидку,але не знаю адресу де ми знаходимося. Потім він каже щоб за сідала за кермо його авто (реально трохи водити вмію,але є страх і майже не сідаю), поттім ми їдемо і попереду наче як землетрус і земля йде з під ніг, але я обїзжаю цей обрив, потім заїзжаю в місто і паркуюся (у вісні я дуже добре памятаю помилки у водінні авто).... Якось все так дивно,то чого такий сон ще й з четверга на пятницю?
Шоколадка-69a1• 05 мая 2023
Вы принимаете решения важные, и сами рулите своей жизнью. Вырулите, объедите все преграды, понимая, где ошиблись, но все будет хорошо. Сон хороший
автор Інно4каа • 05 мая 2023
Ответ дляШоколадка-69a1
дякую)
Ариэлла• 05 мая 2023
Ваш сон автор, обозначает какие то перемены в Вашей жизни.
И Вы сможете извлечь из этого пользу.