Пополняю_Карму• 06 мая 2023

Як думаєте, ті, хто збільшують губи, навмисно так роблять, щоб це було видно?

Просто цікаво.
Може, хтось із порадниць собі робив.
автор Пополняю_Карму • 06 мая 2023
Щоб було видно, що губи саме наколоті.
Чи не мають вони незручностей через те, що люди це бачать? Це як афішувати, що груди резинові.

САМ_ТАКОЙ• 06 мая 2023
Да
Рожайтретьего• 06 мая 2023
Які незручності мають виникати, що люди бачать наколоті губи? Якщо що, то в мене свої рідні вареники.
графиняВишенка• 06 мая 2023
А мене інше цікавить. Як думаєте, ті що мастять вії, навмисно так роблять щоб було видно що це туш налямпенена? Може хтось з порадниць фарбує вії, підкажіть, пліз
Без образів• 06 мая 2023
Так, в деяких колах мода на те, щоб було видно, що на це витрачені гроші
КоролеВешна• 06 мая 2023
Просто так вони подають у касту Ухоженнниє)))
автор Пополняю_Карму • 06 мая 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Ви навіть не зрозуміли, що я маю на увазі. Я без стьобу запитала.
У вас недоречні порівняння з віями, які фарбують вже 100 років і мають саме такий вигляд. І грудьми чи губами.
Кидстаффовна• 06 мая 2023
У меня другой вопрос. Как может нравиться и смогло стать модным уродство? И зачем себя уродовать сознательно?
nahaka• 06 мая 2023
Думаю, вони вважають, що не видно. Що тіпа природньо

графиняВишенка• 06 мая 2023
Ответ дляПополняю_Карму
І шо шо 100 років? Все одно це виглядає огидно і потворно.
автор Пополняю_Карму • 06 мая 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Що саме? Накрашені вії?
графиняВишенка• 06 мая 2023
Ответ дляПополняю_Карму
Що саме? Накрашені вії?
Так.