РокерША• 06 мая 2023

3 день на обличчі плівка від спф

Прзавчора нанесла спф, після очищення відчуття жирної плівки на обличі. Ні міцелярка, ні мої засоби для вмивання не змивають її. Чим її зняти? Гідрофільної олії немає. Це жах якийсь, я вже обличчя висушила собі, вмиваюсь по 3 рази і не допомагає
Звоночек• 06 мая 2023
Автор, это у вас нервное. Ну а жирность от того, что постоянно пытаетесь пересушить кожу

автор РокерША • 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Та я її відчуваю, особливо на лобі. Рукою важко провести, бо від цього спф таке відчуття, як ризину на обличчя наношу
Видящие_помогите• 06 мая 2023
Ензимною пудрою іноді змиваю, вона добре очищує
Але такої проблеми не помічаю, змиваю пінкою і потім гелем для обличчя
І немаю відчуття спф після
Звоночек• 06 мая 2023
Ответ дляРокерША
Просто остановитесь и перестаньте смывать
Мая твая не панимать• 06 мая 2023
А що за спф такий?
В танке• 06 мая 2023
Так у вас жирная пленка или высушенное лицо? Тоже там за спф такой термоядерный?
Заикальница• 06 мая 2023
Шо за спф?

автор РокерША • 06 мая 2023
Ось це чудо
автор РокерША • 06 мая 2023
Ответ дляВ танке
Плівка. Але і обличчя дуже стягує, бо вмивалась багато разів різними засобами
Кракадэ• 06 мая 2023
Змиваю цим,але й спф теж обаджі
автор РокерША • 06 мая 2023
Ответ дляКракадэ
Змиваю цим,але й спф теж обаджі
Такого немає. Я змивала глибокоочищуючою пінкою від Шисейдо і та не взяла. Я в шоці
Звоночек• 06 мая 2023
Ответ дляРокерША
Вы вымыли микробиом, остановитесь. Кода наверняка ещё некоторое время будет выделять сало обильнее,чем раньше
автор РокерША • 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Добре. Не буду вже. Я нанесла зволожуючий крем і все
Звоночек• 06 мая 2023
Ответ дляРокерША
Обов´язково перед кремом наносьте тонік. Саме він допоможе шкірі повернути свій нормальний РН
автор РокерША • 06 мая 2023
Ответ дляЗвоночек
Тоніком користуюсь
Karin-S• 06 мая 2023
Читала про спф, і там було вказано, що спф більш жирні і тому їх краще змивати гідрофільною олією. По типу ’жир розчиняє жир’, а вже олію змивати пінкою чи гелем для вмивання.
Крем з спф корисна річ, але потрібно правильно використовувати. Наприклад, з моєю жирною шкірою я не можу з ними ходити, мені незручно, відчуваю плівку. Наносити менше то тоді захист зменшується. Замкнуте коло якесь(
автор РокерША • 06 мая 2023
Ответ дляKarin-S
В мене жирна, проблемна шкіра і мені взагалі дуже важко підібрати якийсь крем. Цей наче й підійшов, прищів не викликав, але дуже дискомфортно мені з ним. І ця плівка.. Куплю собі кепку або панамку якусь і буду так від сонця захищатись)
Karin-S• 06 мая 2023
Ответ дляРокерША
Ось і я про те, що коли жирна шкіра, то вона не вбирає таку кількість крему, яку потрібно нанести для захисту спф. І тоді ходиш з масляним млинцем на обличчі, що не зручно та дискомфортно.
Але якщо підібрали крем, який підходить, то може краще знайти засоби, якими його знімати. Але не гелем для вмивання, вони в більшості на мильній основі і ще більше стягуватимуть лице
Лукава_Кiшка• 06 мая 2023
Ответ дляРокерША
Точно нервное
Я спф кремами пользуюсь круглый год . Смываю обычной умывалкой .

Сонячний зайчик• 06 мая 2023
Ответ дляKarin-S
Просто треба підбирати. Бо у мене також жирна і не користувалася, а після 30 почала від цього пігмениація лізти. То тепер вже доводиться і розумію, що не так просто знайти, але ж треба
Larionova_Olenka• 06 мая 2023
Ответ дляРокерША
Попробуйте Needly. После впитывания на лице не ощущается
Байрактарочка• 06 мая 2023
У мене спф нормально змивається тільки гідрофільною олією. Без неї теж плівка залишається, одна умивалка не справляється
Totka• 06 мая 2023
Девочки, а кто-нибудь пробовал бальзам для умывания такой?
А то я снимаю макияж мицелляркой до сих пор, а потом умываюсь гелем
ИНЬэтовамниЯНЬ• 06 мая 2023
Змінити спф та не мучитись
автор РокерША • 06 мая 2023
Ответ дляLarionova_Olenka
Дякую. Подивлюсь
Твердая валюта• 06 мая 2023
Посоветуйте гидрофильное масло для смывания спф. Кто знает? Спасибо.
когдадеЦкие• 07 мая 2023
Ответ дляTotka
Да. Очень классный , но расход большой (