irchik.ok• 06 мая 2023
Спочатку кладуть плитку на підлогу, а потім декоративну штукатурку на стінах?
Розбіжність в майстрів) всі хочу бути першими)
MarselDomini• 06 мая 2023
У нас делали сначала пол, потом декоративку. Стены уже были полностью подготовлены.
Ответ дляPrervana
Как мы делали:
Машинная штукатурка стен
Укладка плитки (без затирки и мытья последующего)
Декоративная фактурная штукатурка
Натяжка потолков, установка света
Покраска стен со штукатуркой
Мытье полов и затирка плитки
Установка межкомнатных дверей и плинтусов
Машинная штукатурка стен
Декоративная фактурная штукатурка
Натяжка потолков, установка света
Покраска стен со штукатуркой
Мытье полов и затирка плитки
Розкажіть чому затирку пізніше робили
Ми робимо спочатку стіни без декоративного покриття, потім підлогу, далі підлогу всю захищаємо, потім для стелі кріплять направляючі. Це все брудні роботи. Далі стіни, після натягують стелю. В мене був вже досвід, коли підлогу не застлали, то затирка швів на плитці поміняла колір і нічого з цим не зробиш.