Володарка мрій• 08 мая 2023

Шум від комерційного приміщення в житловому будинку.

Добрий день. В будинку на першому поверсі некомерційного приміщення розташоване виробництво. Чутно розмови і роботу обладнання. У мене звукоізоляції немає, та й меблів небагато, може тому так чутно? Але ж я так думаю вони мають робити шумоізоляцію.
А зараз відкрили ще хостел з іншої сторони, так взагалі на кухні постійно чути розмови, телевізор.
Поділіться подібними історіями, може хтось вживав якихось заходів. Чи розуміється які вимоги до таких приміщень.
Подвійна веселка• 08 мая 2023
Сделать себе шумаизоляцию
Г@Л@В@ломка• 08 мая 2023
Які вимоги
Це Україна
Зааажає -міняйте місце проживання
Спасение утопающих в руках утопающих
Сегодня не целуюсь• 08 мая 2023
Если в Украине, то там одно требование - дать денег, больше никаких требований нет, увы 🤷🏻‍♀️
dulenok• 08 мая 2023
измеряйте уровень шума, если он в пределах допустимого в жилых домах, но вам мешает..то только делать шумоизоляцию себе. Если уровень выше, то можно попробовать потягаться, точнее потрепать себе и им нервы. Не факт , что в нашей стране сработает
Свідок Перемоги• 08 мая 2023
Це називається ’ потурбуйся про себе сам’. Зробіть у себе ’шумку’.
Звичайно є санітарні норми по шуму на виробництві. Але вони не для вимірювання за территорією приміщення. Для житлових приміщень теж існує, начебто не вище 45Дб. Можу помилятися. Який шлях добитися спокою- не знаю. Можливо заява в санстанцію ( якщо вона ще існує) і в департамент охорони праці.
Майская киска• 08 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Які вимоги
Це Україна
Зааажає -міняйте місце проживання
Спасение утопающих в руках утопающих
автор Володарка мрій • 08 мая 2023
Ответ дляМайская киска
Всі хто дали цінну пораду про звукоізоляцію - дякую, без вас нікуди.
автор Володарка мрій • 08 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Які вимоги
Це Україна
Зааажає -міняйте місце проживання
Спасение утопающих в руках утопающих
Самі міняйте
Г@Л@В@ломка• 08 мая 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Самі міняйте
Будинок ніколи в житті не проміняю на соту
І я не сама , в мене є чоловік
Мовчу, але хочу• 08 мая 2023
Новостройка из газоблока?
автор Володарка мрій • 08 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
І я не сама , в мене є чоловік
Молодець! Бачите, де б ви ще самоствердились, як не тут
автор Володарка мрій • 08 мая 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Новостройка из газоблока?
Ну не зовсім новостройка, вже років 12-15 будинку
Г@Л@В@ломка• 08 мая 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Я ствердженою родилася
Не тут
В пологовому
До чого це тут ?

Біжіть до мера пишіть кляузи
Багатійте думкою , що допоможе 👌
автор Володарка мрій • 08 мая 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я ствердженою родилася
Не тут
В пологовому
До чого це тут ?

Біжіть до мера пишіть кляузи
Багатійте думкою , що допоможе 👌
До того, до чого і ви, приймаю ваші правила. Вас такою ,,доброзичливою,, зробило життя з чоловіком в будинку?
Мизимец• 08 мая 2023
Про що ви говорите, і не сподівайиесь чогось добитись , тільки самостійне вирішення проблеми. У мене в квартирі через стіну кімнати зробили душову, чутно звук води, добре, що не протікає, поки. Там викупили кілька квартир і зробили хостел, перепланували як хотіли, з ким погоджували, невідомо. Але це відкрите порушення, ставити ванну кімнату до стіни житлової кімнати. Я спершу як почула воду, бігала не могла зрозуміти де воно ллється. Коли звернулась до них, як вони таке зробили без погодження, вони запропонували...Купити в мене мою квартиру. Що в них вже всі комунікації розраховані, стали мені показувати, що тут буде це, а тут це, і буде взагалі готель , а не житловий будинок. Центр Києва. Дуже здивувались моїй відмові. Ще якийсь час діставали питаннями, підсилали ріелторів. Після того, як сказала що звернусь до поліції, заспокоїлись
Мизимец• 08 мая 2023
Продовження ком 15
Всі мої спроби з´ясувати погодження такого планування під моєю стіною закінчувались одним Подавайте до суду. Зараз всі ці будівельні норми так хитро виписані, що єдиного стандарту наче бо і немає
Дуняша• 08 мая 2023
Автор, сочувствую вам. Это же ужас, когда человек в своей квартире не может нормально жить. У нас вот ненормальные собаки у соседей, постоянно лают беспрерывно когда тех нет дома, т.е. весь рабочий день (невозможно работать удаленно) и по полдня каждые выходные, когда те где то шляются. Разговоры без толку, ’а что они могут сделать’, и сомневаюсь что есть на них какая то управа, разве что нанять догхантера. Если вон другие 2 собаки тоже у нас в подъезде на всех бросаются, уже и дети были поцарапаны и напуганы, и обращения в полицию и к участковому до одного места, то просто на лай или шум тем более никто не будет обращать внимания. Но собак хоть можно уничтожить, а вот промышленное производство вы же не снесете.
автор Володарка мрій • 08 мая 2023
Ответ дляМизимец
Продовження ком 15
Зрозуміла(. Та я, в принципі, скептично ставлюсь до вирішення питання. Але ж моя справа - спробувати щось зробити. А я не знаю з чого починати. Чи маю право затребувати тех. документацію і т.і.
Кондуктор маршрутки• 08 мая 2023
Я зверталась в місцеву Держпродспоживслужбу. Допомогло убрать швейний цех з жилого преміщення по сусідству.
автор Володарка мрій • 08 мая 2023
Ответ дляДуняша
Дякую за розуміння. От мені дочка пропонувала подарувати собаку, а я кажу, що це така відповідальність, з усіх сторін, я не візьму таке на себе. Ці з виробництва працювали і по святах, і бувало вночі. Це зараз відмінили святкові вихідні, а раніше не відпочити, не побути в тиші на лікарняному
автор Володарка мрій • 08 мая 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Дякую за відповідь. Ви звертались тільки з листом, заявою?
Кондуктор маршрутки• 08 мая 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Так, я пішла на прийом, розповіла проблему, написала заяву у вільной формі. Вони міряли рівень шуму в майстерні, склали акт по усуненню шуму, але швачки з´іхали с помешкання, я перехрестилася.