Дай подивлюся• 09 мая 2023
Хто може пошити кардиган?
На роботу потрібен простенький офісний кардиган з тканини ангора- софт так як мерзну під кондиціонером) прямий крій- дві кишеньки- на пуговичках. розмір 46-48 всі замірчики і фото який потрібно - надам. В продажу нажаль немає такого, а для дівчинки яка вміє шити- роботи на один вечір) дякую
Янка-угомонись• 09 мая 2023
Как вы быстренько обесценили чужой труд)))
Когда то шила. Перестала именно потому что: Ну ты что такие деньги? тут работы на один вечер. Хотя я брала очень не дорого. Зрение село, электроэнергия на работу машинки, оверлока... Нет, перестала, с формулировкой- сшейте сами, там же работы на один вечер.
Дай подивлюся
• 09 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
машинку купити дорожче) я мала на увазі що без наворотів а простий дизайн
Чавонадо• 09 мая 2023
Ангора софт буде виглядати як дешевенький домашній халатик. Для офісного одягу беріть більш якісну тканину. Тоді і вигляд буде
Ответ дляЯнка-угомонись
+++++++
Кондуктор трамвая• 09 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Зараз взагалі не шиєте?
Янка-угомонись• 09 мая 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Зараз взагалі не шиєте?
так, не жалкую. У свій час довелося шити на всю сім,ю Зараз простіше , і дешевше для психики- купити. А оцим: тут же нечего делать(с), тут же работі на один вечер(с) - на все життя відбито бажання шити. Шию дуже рідко, якщо щось потрібно мені самій, або у квартиру.
Дай подивлюся
• 09 мая 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
І скільки ви готові заплатити за таку роботу?
Грн 600
Дай подивлюся
• 09 мая 2023
Ответ дляХата на мати
Автор, а не простіше купити готовий? Зараз повно варіантів
не повірите- немає
Дай подивлюся
• 09 мая 2023
Ответ дляjulia-678c
Всего 600 или это без учёта материалов?
тканина окремо
Кондуктор трамвая• 09 мая 2023
Ответ дляДай подивлюся
такий пошив- але більше пуговичок
Не відкривається картинка
Така бойова Я• 09 мая 2023
Ответ дляДай подивлюся
фото
Сходите в секонд. Там этих кардиганов достаточно.
Дай подивлюся
• 09 мая 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
ось Вам більше пуговичок
Ог 120 з моїми 94 трошки не альо ))
Дай подивлюся
• 09 мая 2023
Ответ дляТака бойова Я
Не піду, дякую
Янка-угомонись• 10 мая 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ог 120 з моїми 94 трошки не альо ))
дивно, у мене є кашемірові кардигани, у продажу, з натурального кашеміру, по ціні яка б вам була прийнятна, а ви не можете знайти. Якщо у вас обхват 94 см) Ангора софт - таке собі(