Ms. Android• 10 мая 2023
Яка суть в тому, що люди додають товар у вибране?
Маю близько 16 прольотів, виставила на Кідстаф, Шафу, Олх ще років 3 назад. Люди регулярно заходять в оголошення,додають у вибране, а продаж - 0. Можна було б сказати, що речі неактуальні чи задорого, але ж якби так було, то люди б не зберігали собі. Це ж скільки грошей заморожено, ну як продати? (((
Несу добро людям• 10 мая 2023
Я добавляю и жду, когда смогу себе позволить покупку или пока снизят стоимость. Если вещь меня дождалась, то это моя вещь))
Каляка маляка• 10 мая 2023
Додаю у вибране, те що зацікавило, і не сильно терміново воно потрібно, щоб потім не шукати довго, коли буду готова купити. Або декілька варіантів додаю, і потім з них вибираю що краще підходить. Додавання у вибране, ні до чого не зобов´язує. Функція для зручності покупця.
Єдина Країна• 10 мая 2023
Как это заморожено? Уже считаете недополученную прибыль?))
Покупатели просто отмечают позицию для ’посмотреть потом когда-нибудь, возможно’.
Бодіпозітівна• 10 мая 2023
Я, наприклад, додаю одразу декілька цікавих для порівняння, ще якщо річ не вкрай потрібна саме зараз – можу додати щоб моніторити чи буде знижка. Але з часом можу зрозуміти, що не так воно мені і потрібне )
Те, що товар у когось в обраному – це не показник що його хочуть купити
Кумася• 10 мая 2023
Понравилось, ищу отзывы, сравниваю цену, забываю убрать из избранного. Вот такой смысл.
Давно без алко• 10 мая 2023
По статистике, кто хочет купить - покупает. А эти все избранные фигня. Забывают через минуту
Точная копия плова• 10 мая 2023
Шукаю фірмові кроси та сумку МК, знайшла, що подобається, але ціна не прольотна, я знаю яка була ціна на розпродажі, коли продавець передумає накручувати та буде готовий віддати, реально, по ціні прольоту - я куплю, може, я один із ваших підписників?
Н@Диете• 10 мая 2023
я добавляю часто, могу несколько лет в избранном держать) иногда покупаю, но редко, чаще думаю, а надо ли оно мне, или хватит шкафы забивать. правду выше пишут, если хочешь купить, покупаешь сразу. а в избранное - это отложить покупку надолго)
Я_не_аноним_100%• 10 мая 2023
Я наприклад шукаю вишиванку. Додаю у вибране всі що сподобались. А потім переглядаю вибране і в порівнянні деякі видаляю. Але судячи з того як додають мої товари то у людей того вибраного декілька сторінок
Ответ дляКаляка маляка
Аналогічно роблю
Ответ дляН@Диете
Я додаю в обране, якщо обираю з варіантів. Щоб потім не шукати довго, що дивилась.
Зручно.
Потім купую, що більше сподобалось.
Але так, інші забуваю часть видаляти.
Потім чищу вже весь список оптом
Зручно.
Потім купую, що більше сподобалось.
Але так, інші забуваю часть видаляти.
Потім чищу вже весь список оптом
Дали полный бан• 10 мая 2023
Это шопоголики без денег. Они все хотят, но покупают только нужное. А ваши вещи им просто понравились, это как в примерную взять ворох вещей, которые точно знаешь, что брать не будешь, но все равно берёшь)
Ответ дляКуетолог
Я бы по-другомв сравнила.
Это как в примерочную берешь ворох вещей и выбираешь, то, что сидит лучше или больше нравится
Копирайторша• 10 мая 2023
Ответ дляЮсия
В пролетах телеграмме выставляли?
Порекомендуйте групу в телеграмі. а то я тільки одну знаю і там глухо(
Семицветка• 10 мая 2023
В избранное могу добавить то, что понравилось, но сейчас не нужно. Типа, если потом будет желание купить аналогичную вещь, чтоб долго не искать.
Ух яка ж Я• 10 мая 2023
Я додаю щоб не загубити те що потрібно. Купую потім, хоч і не завжди, звичайно.
Щоб продати - робіть гарні фото, заміри одразу, детальний опис та рекламуйте по можливості. Щось продається швидко, щось дуже довго, в мене є речі, які роками не продавались... А іноді за день купують - наприклад дитячий зимовий одяг хорошої марки за адекваьну ціну.
А шо сталося?• 10 мая 2023
Ви ціни реальні поставили? В мене все продається. 1,5 року це максимум.
Але прольоти ставлю реальну ціну, максимум там пару гривень накидаю, бо часто на олх просять знижку.
А є речі, які спеціально купувала на продаж, там накрутка, але куплено по мега розпродажі, то ціна в мене не космос і все завжди продається.
Ms. Android
• 10 мая 2023
Ответ дляЄдина Країна
І до чого ваша палка в колесо? Заморожено, тому що гроші вклала, а мені не підійшло, і чекаю не на прибуток, а на те, щоб повернути затрачене
Ms. Android
• 10 мая 2023
Ответ дляКаляка маляка
Вибране, це не бронь, про бронь домовляються особисто.
Я щось писала про бронь? Більшість коментаторів зрозуміли суть питання правильно
Ms. Android
• 10 мая 2023
Ответ дляЮсия
В пролетах телеграмме выставляли?
Порадьте, куди можна виставити, буду вдячна
Ms. Android
• 10 мая 2023
Ответ дляТочная копия плова
Ні, я не маю таких речей
Ms. Android
• 10 мая 2023
Ответ дляА шо сталося?
Напевно у вас вже якась є база клієнтів
Єдина Країна• 10 мая 2023
Ответ дляMs. Android
Вы очень агрессивны в своем ответе. Опция избранного не для продавца.
Деньги не заморожены, а потрачены и вы вполне можете их не вернуть.