Бо у них поранених ніхто не забирає і простіше застрелитися.
Olga Zelenyak• 10 мая 2023
Это так жутко. Мне их не жаль, но какой же это маразм. За что они погибли? Ради чего?
Espresso_caffe• 10 мая 2023
не досмотрела до конца
стало жутко
из-за одного упыря, не желающего расставаться с властью такое количество людей мучаются
стало жутко
DarkBlueSea• 10 мая 2023
А был бы на своей земле, остался бы целым и невредимым, с женой и детьми. Нех... шастать по нашей Украине
Ответ дляDarkBlueSea
Ну в другій половині другого відео для одного там все закінчилося хеппі ендом - від здогадався здатися дрону. Хоч один там тямущий, це його і врятувало
prozerpina123• 10 мая 2023
Ответ дляДаксо
Вони то може самі і по собі нормальні люди, тільки от зомбування там відбувалося систематично і давно. Щось по прикладу нациської німеччини
Мля, да в каком месте они нормальные
В нацистской Германии не было интернета, заграничных медиа и прочего
А у мразей с болот мозгов хватает только на то, чтоб зарегиться в одноклассниках и не более
Конченая тупая нация
Историю почитайте, сколько веков они не могут угомониться в нашу сторону
Конченая тупая нация
ShellyBelly• 10 мая 2023
Ответ дляEspresso_caffe
не досмотрела до конца
стало жутко
Вони самі обрали прийти на чужу землю і вбивати. Вибір був у кожного. Так що не треба всі гріхи скидувати на старого маразматика. Вони всі такі самі. Показати Вам відео,де його народ каже, що’я і є путін’? Не путін зараз вбиває.а оті чмошніки на відео
Ответ дляprozerpina123
Мля, да в каком месте они нормальные
Конченая тупая нация
Ну я то згодна, просто якби не зомбування, то жив би цей орк у себе дома спокійно, п*здив жінку і бухав бояру. Але чомусь захотілось ползіти на чужу землю.
prozerpina123• 10 мая 2023
Ответ дляДаксо
Он бы жил спокойно, если бы имел в голове хоть намек на мозги
Не оправдывайте мразей якобы пропагандой.
Viktoria_St• 10 мая 2023
Ответ дляДаксо
За расию матуушкууу! Зомби
Ирина-bbd0• 10 мая 2023
Ответ дляДаксо
Ну так сколько времени прошло. Ладно в 2014 зомбонулись.но в интернете куча инфы уже. Можно с оружием на кремль двигать.а не в Украину.правда?
Имперскость и величие липовое в бошке столетиями.
Ответ дляИрина-bbd0
Та там інтернет такий же, зайти тільки на популярні сайти, те ж Пікабу чи IXBT. Це у нас на совєтчиці можеш писати будь-яку зраду і матрьошкінг роками, а там за одне погане слово в адресу їхнього царя чи рашки матушки - бан.
Найстрашніше, що стається на цій війні - це втрата нормального людського обличчя. Смакувати і розглядати деталі смерті навіть найогиднішого ворога може тільки людина, в якої почалися проблеми з душею. І радіють, дивлячись на ці відео, тільки душевно збіднілі люди. Чим ми тоді відрізняємось від рашистів, які радісно улюлюкають, дивлячись на смерті наших людей? Це все - страшна трагедія. Так, ворога треба знищувати, в нас немає виходу. І самогубство ворога - пряма дорога до пекла, тобто кара Божа невідворотня. Але ж, хто може на це дивитись, запитайте себе, що з вашею душею? Нажаль, ми будемо мати страшні наслідки в суспільстві після війни. Бо жити в оточенні людей із хворими душами небезпечно.
Татьяна-bfd8• 10 мая 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
+++. Это именно жуть
Татьяна-bfd8• 10 мая 2023
Ответ дляДаксо
Да, у нас как обычно. Сатаны и старели верещат со всех щелей и никто им рты не захлопнет
SlawaUkraine• 10 мая 2023
Ответ дляrimimst
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 10 мая 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Удалено администрацией...
Відео такі не дивлюсь, але гаряче підтримую - ще на одного менше з тих, хто вбиває наших хлопців і дівчат.