Фиктивная• 12 мая 2023
Чи є якась можливість з українського банку зробити переказ
на польський рахунок?
Розумна Губка• 12 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Вы не в теме
А є скрін успішного переказу?
Цікаво як польський банку прийме платіж на номер карти? )) Майже всі пакети мультивалютні ж
Якщо пускає на IBAN , тоді ок, але без скріншоту, то таке )
Розумна Губка• 12 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Все у привата с поддержкой ВИП-клиентов очень даже хорошо, поверьте постоянному ВИП-клиенту.
Про приват я забула 7 років тому ))
Цікаво побачити скрін успішного переказу щ привату на конто польське ))
Реквізити замазати звісно.
Ответ дляРозумна Губка
Про приват я забула 7 років тому ))
Реквізити замазати звісно.
Мне СЕЙЧАС некому переводить деньги в Польшу. Возможность получения на карту денег в некоторых (я не уверена, что во всех) есть. Вы можете уточнить это в своем польском банке. В канадских, американских и - вот рядом подсказывают - панамских банках такой возможности нет ни в одном банке.
Розумна Губка• 12 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Ответ 21 в этой теме.
Прочитала ще раз
Зарахування дозволені і на карти і на рахунки,, Paribas , PKO BP
Пробувала переказ в доларах з доларової карти моно, НІЯК!
Підтримка в телеграмі підтвердила, що можна лиш на навчання і лікування , + ще якісь лазійки на гуманітарку,, не вникала.
Готівка в кишені - просто і надійно.
Ответ дляРозумна Губка
Прочитала ще раз
Готівка в кишені - просто і надійно.
Если ’готивки’ столько, что разве что в карман влазит, то я вам ничего посоветовать не могу. Желаю вам иметь больше.
Розумна Губка• 12 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Кстати, про приват вы зря забыли, я даже в Канаде про него не забываю. ВИП-сервис очень даже на высоте.
Вам повезло!
Мені иолі 4 місяці нерви тріпали, і здоровя, більше туди ні ногою.
Живу в Польші
З укр банків, Моно мене влаштовує на 101%
Живу в Польші
Розумна Губка• 12 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Я в чужу кишеню не дивлюсь ))
За 10 раз, або на 10 людей без проблем можна провезти потрібну суму. 200км - не так далеко
Ответ дляРозумна Губка
Вам повезло!
Живу в Польші
Я вам очень сочувствую по поводу потрепанных нервов из-за украинской банковской системы. Поверьте, мне она тоже не в радость. Но Приват свое дело даже в рамках ограничений знает.
В шоколаде• 12 мая 2023
Ответ дляРозумна Губка
А є скрін успішного переказу?
В сенсі як прийме??? А як до бану приймав, вводиш картку і приймає
Якщо не приймає конкретний польський банк, то можна відкрити рахунок у револют і звідки на польську картку
Ви як з Луни
Розумна Губка• 12 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Вы же понимаете, что кто-то за 200 км, а кто-то за тысячи...
ну очевидно, що в Канаду ніхто не буде возити в кишені по 10к, 10раз чи набрати кілька людей-бєдрьоночників і роздати їм частини.
відповідала конкретно по темі автора: власне про Польшу , і тут , враховуючи деякі нюанси банк.системи - таки краще і спокійніше - ’готівка по кишенях’ ,, ніж в банку пояснювати походження 200-300к злотих.)