Кидаю курити• 12 мая 2023
Яка жорсткість води в Києві?
Добрий вечір.
Купила посудомийку, яку жорсткість води виставити з можливих від 1 до 5.
Київ, лівий берег.
Дякую.
Київ, лівий берег.
Дякую.
КАПСЛОЧНИЦА• 12 мая 2023
Твердість))
Залежить від району і стану мережі. Солома макс ставте, Борщага можна менше, Галагани і Нивки теж. Від Берести подекуди гіршає. Троя, янп, ще краща за Борщагу.
Кидаю курити
• 12 мая 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Твердість))
Галагани і янп це які райони?
Цікавить ДВРЗ
Блондинка в Законе• 13 мая 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Твердість))
Дякую за цікаву інформацію! Мене завжди цікавили дослідження води, і ніколи не могла нагуглити такої інформації.
Я жила на Соломі і Трої, як на мене, на Трої вода твердіша. Якщо судити за кількістю нальоту. Але в області ще гірше вода.