Задавайте питання, на декілька відповім. Дивлюсь на картах Таро (вказуйте вік та імʼя людей про яких йде мова)
Буду рада якщо після моєї відповіді дасте feedback.
Крихітка на всі• 12 мая 2023
Ответ дляmeadowlly
Чоловік у вас хороший, щедрий, добрий, іноді може діяти під впливом емоцій. Ви теж цікава, енергійна. Але у відносинах є деякі непорозуміння. Якщо зможете робити поступки один одному, то перспективи не погані.
Дякую 🙏
Ответ дляОновлена версія
Галина 44
Андрій 46
Залишимось у шлюбі чи розійдемось?
Дякую
Андрій 46
Залишимось у шлюбі чи розійдемось?
Дякую
Карти показують що сталась якась ситуація яка змінила ваші відносини. Здається що ви пережили її, але так тільки здається, залишились непорозуміння та недовіра. Але між вами є багато спільного, ви звикли один до одного, у вас багато спільних спогадів коли все було добре. Скоріш за все ніхто не наважиться на розрив. Але якщо залишитесь разом непорозуміння скоріш за все продовжаться.
Оновлена версія• 12 мая 2023
Ответ дляmeadowlly
Дякую, дуже-дуже сходе!
Я знаю, що чолрвік від мене щось сильно приховує. Не знаю, може це інша, гроші чи азартні ігри.
Чи видно Вам що це? Може я дарма переживаю?
Подмигашка• 12 мая 2023
Ответ дляmeadowlly
Бачу дуже багато зусиль с вашої сторони, ви багато робите для досягнення свої мети. Випали гарні карти. Гарні перспективи, треба ще часу. Не зневірюйтесь!
Дякую Вам!
бибизяна• 12 мая 2023
Наталия 35, Андрей 40 какая у нас перспектива развития отношений? За ранее спасибо ☺️
Ответ длябибизяна
У вас хорошие, доверительные отношения. Вас многое связывает, совместный быт, дети. Мужчина у вас семейный, щедрый, очень добрый и отзывчивый. У вас отличные перспективы развития отношений!)
бибизяна• 12 мая 2023
Ответ дляmeadowlly
Спасибо вам огромное! Сказали все как есть❤️
Техпаспорт на медузу• 12 мая 2023
Ответ дляmeadowlly
Примирение возможно, но у вас какие-то эмоциональные качали. Если помиритесь эти ситуации будут повторяться. Вам нужно отпустить ситуацию и отвлечься.
Срасибо за ответ !🌺