маминаБубочка• 16 мая 2023
Як дістатися аеропорту Бухаресту з України?
Підкажіть, будь ласка, крім автобуса, які є варінти дістатися Бухаресту? Писали, що можна потягом до Рахова, а там пересісти на їнший поїзд. Є таке?
Оле Лукойе• 16 мая 2023
Що за проблема придбати копійчаний квіток на приміський дізель до Вадул Сірета з Чернівців? З Вадул Сірета є приміськи поїзді на Румунію. Абсолютно з любой станції Румунії є сполучення з Бухарестом.Але Вам не на Гара де Норд, а раніше зходити.
маминаБубочка
• 16 мая 2023
Ответ дляОле Лукойе
дякую, я такого не знала, та то, мабуть, дуже складно так багато пересадок
Ответ дляОле Лукойе
Можете зрозуміліше написати про цей дізель? Де подивитися якусь інформацію про нього - як часто їздить, де купувати квитки. А головне, коли Ви ним їхали? чи їздить зараз? Наперед вдячна
Ответ дляОле Лукойе
Почитала, це приміська електричка з Чернівців їде. А ось з Вадул Сірета де шукати квитки?
Оле Лукойе• 16 мая 2023
Ответ дляGleva
Я не довідкова УкрЗалізниці. Наберіть ГЛ УЗ і задайте питання про час відправлення, Вам зрозуміліше дадуть відповідь.В звичайном стані стовідсотково він ходить раз на день. Дивиться треба на сайті УкрЗалізниці , для цього є пошук. Цей потяг якщо не помиляюсь існує вже років п ять, він був добре разрекламований під гаслом інтреграції в євророзклад рухів. Сенс в тому, що приїхавши на найближчу станціюЮ наприклад Викшань, ви встигаєте на клас доу (бюджетний клас) на Букурешть. Якщо треба комфорт, і є зайві сто двадять євро то є можливість сісти в причепний вагон до Бухареста. Особисто не їздила, але все знаю.
Карпатський грибар• 16 мая 2023
Ответ дляОле Лукойе
З Вадул-Сірет на Румунію зараз пасажирського руху нема. В усякому разі на зал. сайтах розкладу.
Карпатський грибар• 16 мая 2023
Ответ дляGleva
Був потяг Рахів-Валя Вішеулуй, його здається десь в січні відновили, але на зараз він відмінений до 27/05 (на сайті Укрзалізниці)
Зал. перехід Рахів - Валя Вішеулуй відновлює роботу з 28 травня після закінчення колійних робіт.
Ответ дляОле Лукойе
Дякую за відповідь. Укрзалізницю моніторила з цього питання. Наразі існує тільки такі залізничні переїзди потягами Кишинів, Польща, Будапешт і Кошице. Про румунський напрямок читала, що давно вже закритий, хоча з січня відкривали Валя вішеулуй, але до 27/05 знову закритий
Карпатський грибар• 16 мая 2023
Ответ дляGleva
Є перехід Солотвино - Сигету-Мармацієй. Постійно.
Ответ дляКарпатський грибар
А з валізою, якщо приїхав на потязі до Солотвино це реально зробити? А по той бік, реально потім добратися до залізничної станції щоб поїхати до бухареста. Вибачте за запитання, просто не уявляю відстаней тих проходжень
Карпатський грибар• 16 мая 2023
п.13 Київ 17:55 - Солотвино 12:10. До КПП 1,5 км. Міст через Тису. До вокзалу Сигет 1 км. Або пішки, або два рази брати таксі. Сигету-Мармацієй 16:10 - Бухарест 6:35.
Карпатський грибар• 16 мая 2023
Тут на сайті стверджено, що ходить міська електричка з вокзалу в аеропорт.
Я тут особисто не був, не компетентний. Запитаєте в поїзді у місцевих.