ОленаЯ• 17 мая 2023

Що летить, дівчата?

Спати можна, чи чатувати?
БрЮнЕтОчКа77777• 17 мая 2023
шахеды
tarveldy• 17 мая 2023
Шлюхи запущені блядями
So_so• 17 мая 2023
Одеситки, Вы как?
E-ducate• 17 мая 2023
від того, що ви будете чатувати, воно летіти не перестане, тоже, якщо можете, лягайте спати, зранку у новинах дізнаєтесь, що це було
автор ОленаЯ • 17 мая 2023
Щодня, в один +/ - час, я вже не витримую ці нічні вартування. Якби встигла заснути до тривоги, то може б не почула сирену і поспала.
автор ОленаЯ • 17 мая 2023
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
шахеды
Дякую
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляОленаЯ
Перестаньте оте все
Психіку треба тримати в гарному стані
Якшо прилетить на вас то вам буде вже все одно.. Шо як..
А як шо не? Нашо вам ті птрс.. Якісь проблеми
автор ОленаЯ • 17 мая 2023
Ответ дляE-ducate
Розумію, але, коли не сплю, типу контролюю ситуацію. Дякую, помолюся і спробую заснути
E-ducate• 17 мая 2023
Ответ дляОленаЯ
тут або йти у сховище \ метро \ що є ’безпечне’ поряд, або спати дома - бо змінити нічого не можемо
Мэри Лин• 17 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Перестаньте оте все
Психіку треба тримати в гарному стані
Это точно, сами стрессуют и сюда всё это тащат, вроде что-то поменяется, если страшно, то бежите в метро
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляМэри Лин
Треба вчитись себе заспокоювати
Летить, ви тривожна, нема рядом крім коридору, постеліть, лягайте всі разом, обійміться, казочку дітям почитайте, обніміться, музичку легеньку включіть, засніть, прийде відбій, перелазьте у ліжка
Чого устраювать ті істеріки.. Нашо?
Найкраща• 17 мая 2023
А метро вночі працює? Комендантська година ж
автор ОленаЯ • 17 мая 2023
Ответ дляНайкраща
Працює, люди їздять деякі туди.
Мэри Лин• 17 мая 2023
Ответ дляМуркамурковна
Треба вчитись себе заспокоювати
Чого устраювать ті істеріки.. Нашо?
А я и не устраиваю, от того, что буду не спать и нервничать ничего не поменяется, или бежать в убежище или спать спокойно
Муркамурковна• 17 мая 2023
Ответ дляМэри Лин
Та то ж я в общем
В нас вирубило світло)))
Admin• 17 мая 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3337304