Дівчата, будь ласка, хтось може робив з дітьми витинанку або аплікації натюрморту. якщо вам не шкода поділитися фото вашої роботи. Бо сину потрібно здати роботи по мистецтву, а робити він цього не хоче. я теж не маю на це час. там ще задали намалювати пейзаж та одну з пори року. 😟 але сина не цікавить мистецтво зовсім. він більш точні науки.
п.с. якщо є в когось ще і малюнки з пейзажом та порою року (будь-якою)...буду безмежно вдячна за допомогу.😊
Заздалегідь вдячна всім хто розуміє мене і бажаю вашим творчим дітям усього найкращого у житті 🙂