Тріль підпільний• 18 мая 2023
Перекос тазу, порадьте масажиста в Києві
Проблему з тазом маю давно, але після пологів почалися проблеми і в інших відділах хребта, потрібен грамотний масажист, бо вже немає сил терпіти, все тіло болить :(
сказочное_Бали• 18 мая 2023
А как его массажист исправит? У мужа где-то 2,5см перекос, сзади косточки на разном расстоянии, ужас.
Тріль підпільний
• 18 мая 2023
Ответ длясказочное_Бали
Треба прибирати м’язові зажими. З однієї сторони м’язи натягнуті, а з іншої навпаки, десь так.
Горлаю зрання• 18 мая 2023
Колись був центр мануальної терапії на території 10 лікарні (р-н Голосіївської площі).
Не знаю, чи там він ще є.
ЗавЛабСнаб• 18 мая 2023
Ой, в 10ю когда- то сходила- погорячилась, там очень радикально, только суперзакаченным подойдет. Я очухивалась еще долго. И на Чоколовку не посоветую никому, там центр какой-то. Ищите еще. Мой толковый мануальщик- остеопат не в Украине, тоже страдаю.
Тріль підпільний
• 18 мая 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Я мануального не хочу, це трохи друге, треба саме масажист. Де ж його знайти, вже всіх знайомих перепитала.
П´яна вишня• 18 мая 2023
Ответ дляТріль підпільний
Массаж не силен в этом, это область остаопатии.. вот она решает. Массаж - нет, только слегка, временно на 6 месяцев максимум
Угги в горошек• 18 мая 2023
Ответ дляП´яна вишня
поддерживаю насчет остеопата