Дежавю. Подготовка к ночи?
МаргаритаЛьвовна• 18 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Нічого. В теплиці навела малих під агроволокном. Правда так вийшло, що сплчатку не побачили і 3 шт згорнули разом з волокном і винесли. За ніч вони загинули. Просто не помітили. А оці 4 живі біля мамки. Тільки вона не виходить. Не знаю що їсть. Може хто підкаже чим пригостить молоду маму
она наверное червяков и слымаков ест.
вы можете какое-то сырое нежирное мясо дать, я размороженными пупками ежика кормила.
Ответ дляGupa
А давайте парі, що дадуть!
На що спорим?
Давайте просто надеяться, что этой ночью эта хвылювалка будет молчать🙏
Kvitkaliliia• 18 мая 2023
Ответ дляLudaSHS
Я сплю все ночи, могу почитать несколько минут, если встала, и все, меня тут нет ночами.
Это выбор каждого.
У всех есть выбор, даже а этих реалиях
Это выбор каждого.
У всех есть выбор, даже а этих реалиях
І я сплю. Вночі мене тут немає)
Kvitkaliliia• 18 мая 2023
Ответ дляtarveldy
Ну мене ще не забанили, а психологи довели, якщо матюкатись людина легше переносить біль і стрес
І прищами не покривається
Kvitkaliliia• 18 мая 2023
Ответ дляКузякин
Чтобы даже сирен было не слышно
Трохи далі від Києва їх теж деінде не чути))
любительница• 18 мая 2023
Ответ дляhrushyk
Моя хомʼяка чатувала і заснула таки ,не витримала тяжку долю
Хом´як цілий?
black-opium• 18 мая 2023
Ответ дляНиколь1986
Та вряд ли , сволочи ж опять тренировались