Дежавю. Подготовка к ночи?
Ответ дляМуркамурковна
То ви ще не мили каЛідор золотою водою і не пили каву з коріцею по четвергах
А таро на заставці то вообще від усього і для всього
Я ж кинула каву пити, а от за воду дивилася тік ток, що допомагає? Чому б і ні, Коли чисті іже добре.
Таро то для...самі придумайте.
Ответ дляSnow bunny
І що з ними робили?
Нічого. В теплиці навела малих під агроволокном. Правда так вийшло, що сплчатку не побачили і 3 шт згорнули разом з волокном і винесли. За ніч вони загинули. Просто не помітили. А оці 4 живі біля мамки. Тільки вона не виходить. Не знаю що їсть. Може хто підкаже чим пригостить молоду маму
Oasis in the Desert• 18 мая 2023
Ответ дляWendy Rhoades
есть, но это ж другая история.
Хотя история повторяется, помните после чего начались адские обстрелы осенью?
После начала освобождения Херсонской области, все наступательные действия потом застопорились, но в итоге все равно Херсон был освобожден, и ничего у них не вышло.
Вот сейчас мне кажется такие же жалкие потуги предпринимают, но никак им это не поможет уже.
Конечно, не поможет. Они бесятся от бессилия!..
Kvitkaliliia• 18 мая 2023
Ответ дляКузякин
Ну хоть на неделю в Ужгород съездить можно, выспаться.
Навіщо так далеко?
Байрактарочка• 18 мая 2023
Я вчора випила три бокали фраголіно, спала з відкритим вікном в іншій кімнаті (бо в спальні зазвичай закриваю, щоб тривога вночі не будила).
Почула краєм вуха шо сирена і далі спала.
Сьогодні повторю цю вправу
Snow bunny• 18 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
М´ясом, молоком.
Муркамурковна• 18 мая 2023
Ответ дляok1904
Таро то для...самі придумайте.
Ну раді купи денег в четверг можна і випити)))
Деякі чай пьють, кажуть їм теж норм)
Ответ дляРойЛеля
Соседка по даче кормила ежиху, тоже такая ситуация была, курицей, субпродуктами, картошку отварную или пюре, яблоки, молоко
Воду они любят очень
Муркамурковна• 18 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Мяско