Крихітка на всі• 19 мая 2023

Купила плойку, нічого не виходить (

Довжина волосся до плечей, хотіла робити завивку передніх пасм. Вибирала конічну плойку, дивилась відео, здавалось, що просто, а нічого не виходить. Лежить тепер без діла (((
Українська Мрія• 19 мая 2023
Это знак)
Не портить волосы
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Это знак)
Не портить волосы
Мабуть ви праві
Тектологиня 80lv• 19 мая 2023
Ого, плойка проще, у меня утюжок и на него не умею делать локаны
Холодная каша• 19 мая 2023
А що саме не виходить?
euhunter• 19 мая 2023
Всьому треба вчитися. Ви дивилися якісь відео з техніками?
Коханозадовільна• 19 мая 2023
Чесно не розумію що може не вийти - нанесли засіб, розчесали, накрутити, потримали, зняли
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляХолодная каша
А що саме не виходить?
Я ставлю найменьшу температуру, закручую волосся на плойку, виходить фігня якась, а не локон чи хвиля
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
І я так думала коли купувала. Пробувала декілька разів. Погано кожен раз
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Так, можливо в мене структура волосся така. Не знаю
euhunter• 19 мая 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Спробуйте максимальну температуру
Готова до другої• 19 мая 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Чому найменшу? 180-190 ставте.
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Спробуйте максимальну температуру
Купила термозахист Матрікс, найвищу боюсь ставити, щоб волосся не зіпсувалось. Користуватись планувала пару разів на тиждень, а просто лежить в результаті
ОливьЕЖечка• 19 мая 2023
Ставте нормальну температуру. 180-200
emerald_88• 19 мая 2023
Треба передивитися купу відео. От прямо берете плойку, включаєте відео і паралельно робите.
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляГотова до другої
Чому найменшу? 180-190 ставте.
Може в цьому і проблема, боюсь зіпсувати волосся, тому і ставлю найменьшу температуру
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляemerald_88
Дякую, я спробую
Вероятненько• 19 мая 2023
Ответ дляКрихітка на всі
все залежить від структури волосся. А щоб локон довше тримався треба додавати піну, гель перед накручуванням
euhunter• 19 мая 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Вам треба якось підібрати температуру. Візьміть 1 локон не біля обличчя та спробуйте на максимальній, якщо там буде фігня - не ваша плойка.
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляeuhunter
От десь я і підозрюю що так. Але керамічна, не сама дешева. Яка тоді моя?
Коханозадовільна• 19 мая 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Не треба найменшу..треба за структурою волосся, можна знайти рекомендації.
Термозасіб чи лак, прочесали, зачекали щоб підсохло, тримати плойку так як ви хочете бачити локон, тримати стільки скільки треба волоссю, не розкручувати, а знімати з плойки, я ще збираю в долоню і тримаю локон поки охолоне. Не розчісую, розбираю руками, бо мої перетворюються в хмаринку після розчіски
emerald_88• 19 мая 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Дякую, я спробую
Я така ж була, поки не навчилась. Але в мене утюжок. От дивишся - наче просто і все зрозуміло, а починаєш робити і не знаєш в яку сторону крутити і що робити
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
О, дякую. Зрозуміла
Вероятненько• 19 мая 2023
ну і результат теж фіксують лаком для волосся. просто без засобів спеціальних локони не будуть триматися.
локон тримається сухим. при підвищенній вологості, особливо влітку, швидко втрачає форму.
euhunter• 19 мая 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Нормальна у вас плойка. Треба руку набити й все пійде
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляВероятненько
Та мені буквально пару локонів зробити, волосся тонке, з одного боку для форми
автор Крихітка на всі • 19 мая 2023
Ответ дляeuhunter
Дякую!