Джинци на Флісі• 19 мая 2023

Навіщо наших дітей так мучать?

Якщо урок малювання, то лише писанки, вишиванки, прапор України, або тема ЗСУ та війни типу смерть ворогам і т д. О 9 ранку в школі металічним голосом дуже гучно оголошують хвилину мовчання і в цю хвилину вмикають відлік хвилин цокання теж гучно, навіть мені моторошно. Чекала доньку після першого уроку у вестибюлі і вперше зацінила цей захід. Весь час щось лише патріотичне, руханки, символіка, гей-гей, слава Україні, якщо є якісь позбулася заходи, то це лише на жовто-блакитну тематику, наприклал вінки в´язали, букети збирали, квіти з паперу клеїли, орігамі теж : принесіть жовтий та синій папір. Ось зараз погодилися батьки організувати екскурсію, стільки варіантів було! І театр, музеї, цирк, центр професій, планетарій, музей води, хліба, екскурсія за лаштунками лялькового театру..
Ні! Вчитель продавила тему їхати на хутір Савки дивитися хати, типи та печі.
Тобто діти не мають всебічно розвиватися в школі? Чому їх намагаються перетворити на обмежених людей?((
Я в розпачі.
автор Джинци на Флісі • 19 мая 2023
Не позбулася, а позашкільні *

ДеньгиНеСдаю• 19 мая 2023
В Криму Бердянську зараз вчать дітей
Що ми нацисти і так далі
Ви так хочете ?
Малая Налегке• 19 мая 2023
Не бачу в цьому нічого поганого.

ОдинРазНадетое• 19 мая 2023
Удалено администрацией...
Угадайс• 19 мая 2023
Удалено администрацией...
Сон і дрімота• 19 мая 2023
Ответ дляУгадайс
Удалено администрацией...
100 %
буреЛОМКА• 19 мая 2023
Це не в усіх школах. У нас лише гімн перед 1шим уроком. Діти всі зупиняються, стоять 1 хвилину. Багато хто підспівує.
Але зараз - да, частіше патріотичних тем. Це і зрозуміло. Треба більше полюбити рідний край.
А про хати екскурсійні - теж треба знати і бачити. Батьки не завжди хочуть в такі місця дітей возити - то хоч вчителі познайомлять з українською культурою минулого століття
Там все розмивчато• 19 мая 2023
’хутір Савки дивитися хати, типи та печі.’

І що, з всебічного розвитку потрібно виключити історію та етнографію?
Винник• 19 мая 2023
А з якого ви міста?

Глас_Народа• 19 мая 2023
Ну мои дети побывали в испанской школе , прозрели от разницы в обучении и отношении к ним учителей , сделали выводы . Старшая дочь не хочет здесь ни жить , ни рожать .. вот что добились .
Kidstaff Bot• 19 мая 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Dark_Yasna• 19 мая 2023
жалоба
Dark_Yasna• 19 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
оставьте в покое Украину тем, кто живет тут и не собирается никуда.
hmarinka• 19 мая 2023
Ответ дляГлас_Народа
можно подробнее? Как ребенок, не зная языка, смог оценить обучение? И что там в Испании такого классного?
чаревна• 19 мая 2023
Удалено администрацией...
Qorianka• 19 мая 2023
Автор, вы можете заняться культурным развитием по выходным самостоятельно, если в школе этого нет
Александра333-0d63• 19 мая 2023
В нас шкільні екскурсії до зоопарку, аквапарку, кінотеатру. Також похід за морозивом, на батути, на ігрові майданчики.
Ми зараз в Німеччині. Діти про українську школу навіть згадувати не хочуть.
І ви праві, що наші школи діти сприймають як катування якесь.
NataHromadska0808• 19 мая 2023
Правильно роблять. Давно потрібно було вводити побільше патріотичного виховання. І історію України, без прикрас. І не Достоєвського та Пушкіна, а Шевченка, Лесю Українку, Стуса і ТД . Причому ще з 1991 року. То можливо б і війни не було, аби не загравали в ’ братья’ з росіянами
lilyD• 19 мая 2023
Тому що оті писанки, прапори і гімн щоранку, треба було з 1991 року щодня в школах проводити
Тоді б не було війни сьогодні

serebro16-72be• 19 мая 2023
У нас немає аж такого хоч я і не проти. Зараз з щоденними обстрілами і не хочеться іншого. От буде свято і кінці місяця то сказали прийти нарядними і наголосили що НЕ в вишиванках.
чаревна• 19 мая 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
Удалено администрацией...
mar minor• 19 мая 2023
Ответ дляDark_Yasna
При чем здесь отношения людей и Украина .. :)) Как обычно на советчице рагу приготовили :))
alla1985m• 19 мая 2023
Підтримую думку автора! Діти не мають бути учасниками війни ніяким чином, війна - справа дорослих, ніяк не дітей.
Елена1265• 19 мая 2023
Ответ дляlilyD
Тоді б не було війни сьогодні
liliyay• 19 мая 2023
Ответ дляalla1985m
Їх що стреляти вчать?
ЛЮБА• 19 мая 2023
Я как понимаю автора без анонима мы уже не увидим ?
Dark_Yasna• 19 мая 2023
Ответ дляmar minor
пост 18
serebro16-72be• 19 мая 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
Того що у нас упор на навчання в школі а не на розваги.
Україна понад усе• 19 мая 2023
Все, автор зник, соромно на очi показатися?
чаревна• 19 мая 2023
Ответ дляЛЮБА
Удалено администрацией...