Файна_зупка• 19 мая 2023
Мейкап з ЄС. Оплата.
Замовляю доставку новою поштою товара з ЄС.
На сайті вказують - "Стоимость заказа указана в гривне, оплачивается на основании актуального на день покупки курса валют вашего банка.". Тобто я прийду забирати, а в мене буде не та сума, яка зараз в корзині, а невідомо яка взагалі сума, так?
І друге, треба ж буде ще оплатити за переказ коштів, коли буду на НП оплачувати? а скільки?
Сама доставка пише безкоштовна.
Файна_зупка
• 19 мая 2023
Ответ дляСнегопадка
Та сума і буде
Дякую. А за переказ скільки, не знаєте?
Бабка_в_кедах• 19 мая 2023
Ответ дляФайна_зупка
Дякую. А за переказ скільки, не знаєте?
Если доставка бесплатная , то оплачиваете сумму заказа , за переводы платить не надо. Например , у вас товара в корзине на 980 грн, вот 980 грн при получении и оплатите)