Замороженная селедка• 20 мая 2023

Дівчата, які сукні на літо купили собі? Хочеться щось, не знаю де краще дивитися.

Первая ласточка инфляции• 20 мая 2023
Ничего не купила. Буду платья 21 года носить

Безпорадна Кроко• 20 мая 2023
Переехала , мало места в шкафу , наоборот все пытаюсь продать
Скорая помощь• 20 мая 2023
Вот такое в h&m
Мамзелькіна• 20 мая 2023
Ответ дляСкорая помощь
Вот такое в h&m
О хорошенькая,короткая
Скорая помощь• 20 мая 2023
Ответ дляМамзелькіна
О хорошенькая,короткая
Фото не мое, но спасибо. Мне длинные платья не идут
Мамзелькіна• 20 мая 2023
Ответ дляСкорая помощь
Тоже короткие люблю)среди бесформенных платьев в пол,это как луч света в темном царстве
Файна пані• 20 мая 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
По слідах вчорашньої теми. Я теж не актуальні і не сучасні))
Угги_в_горошек• 20 мая 2023
Я таку в нексті взяла на кожен день. Зараз такі ціни, що ця мене влаштувала перш за все ціною.
Щедрик ведрик• 20 мая 2023
на Советчице смотрю в чужих темах. Мысленно выбираю. Пока что мало что нравится, поэтому даже не сильно расстраиваюсь.
Прошлое лето даже не помню, в чем проходила.

Щедрик ведрик• 20 мая 2023
Ответ дляМамзелькіна
А мне короткие не нравятся теперь. Старею)
Мамзелькіна• 20 мая 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Так и мне глубоко за 30))но платьюшки только короткие)
Щедрик ведрик• 20 мая 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Цвет радует
автор Замороженная селедка • 20 мая 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
А який розмір у вас?
Зубная фея• 20 мая 2023
Сукні не купила, тільки шорти та футболки.
Йцфыяч• 20 мая 2023
https://yaroslav.ua/ua/odezhda_yaroslav/plat-e-vic...
Ответ дляУгги_в_горошек
Яка тканина?
shopaholik• 20 мая 2023
Таке. Nobody’s Child.
Угги_в_горошек• 20 мая 2023
Ответ дляПоумничка
Яка тканина?
100% котон
Сплюшка• 20 мая 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
А как село на вас, не большемерит, может у вас 6юк, можно замер в груди. Спасибо

Смешнюча• 20 мая 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Какой кошмар. Я платья 22 года 31 декабря отнесла к мусорным бакам
культУра• 20 мая 2023
Так на Совєтчіці й дивіться))
Перша на селі• 20 мая 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Как вам качество? Смотрела тоже Некст.
Печальки.нет• 20 мая 2023
Вчера это купила
Мне нра
Еще и прошлогодних куча
Угги_в_горошек• 20 мая 2023
Ответ дляСплюшка
Сіло гарно, воно ж вільне, в мене вага 55 кг при рості 164 см, плаття до середини ікри як тут більшість скидають, при моєму рості категоричне ні, або до коліна або довгі зовсім. В мене розмір с верх м низ, то плаття взяла р.36 (8uk). Можливо трішечки мені довше, ніж на фото, напевно за рахунок зросту, але брати менше на розмір не наважилася, щоб в плечах не тисло. Пог плаття 45 см, воно вільного крою.
Печальки.нет• 20 мая 2023
Шось фото не добавилось
Печальки.нет• 20 мая 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
У меня такой же рост , вес 54, ношу длинные платья очень даже )
Угги_в_горошек• 20 мая 2023
Ответ дляПерша на селі
Как вам качество? Смотрела тоже Некст.
Для мене перш за все це має бути котон, тому що поліестер літом це треш. Тому поки претензій немає. Плаття трикотажне, тобто тканина як футболка. Крім цього я ще одне трішки коротше замовила, те взагалі 361 грн коштує. Як будуть носитися не знаю, літо покаже.
Угги_в_горошек• 20 мая 2023
Ответ дляПечальки.нет
Шось фото не добавилось
Дуже гарне і сіло чудово!
Первая ласточка инфляции• 20 мая 2023
Ответ дляСмешнюча
Что же вы раньше не сказали, я бы подобрала 😂
Угги_в_горошек• 20 мая 2023
Ответ дляПечальки.нет
Довгі до кісточки так, мені теж гарно, а ті, що нижче коліна, що не довге повністю, то я така смішна в них, правда без каблуків, можливо в босоніжках на каблуках було б краще.