Янка-угомонись• 20 мая 2023
В кого помер батько, де живе ваша мама, це далеко від вас?
Ви часто бачитесь?
Мама ще працює, чим зайнята?
Помер батько два роки назад і життя перевернулось. Навіть не думала, що він був таким міцним фундаментом нашої сім´ї. Тепер, без нього, все розпадається.
Буду дуже вдячна за відповіді тих, хто в аналогічній ситуації. Всім гарного і мирного дня.
Мама ще працює, чим зайнята?
Садова гойдалка• 20 мая 2023
У меня ситуация наоборот была, переехали жить к папе, так как он болел и ко мне не захотел переезжать.
13чудоСВЕТА• 20 мая 2023
Конечно, нужно сделать все, чтобы мама жила где-то поблизости от вас, не чувствовала себя одинокой, брошенной, что у нее есть семья. Чтобы вы могли встречаться , ходить гулять вместе, в кино, общаться, чтоб она общалась с внуками.
Янка-угомонись
• 20 мая 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Внуків ще не має.
Мама не з тих, хто буде ходити у кіно, салони, театри. Вона більш домашня, ото щось варити, консервувати, то може бути.
Янка-угомонись
• 20 мая 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Нанять компаньонку для мамы. Приходящую или с проживанием.
Це точно ні.
мистерЛяпсус• 20 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Це точно ні.
Ну тогда подстраивайте свою жизнь под маму
13чудоСВЕТА• 20 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
Внуків ще не має.
Ну и пусть себе варит, жарит, будете к ней приходить на обед в выходные.
Люблю ВалЄру• 20 мая 2023
Мама живе сама за 400 км від мене. До нас переїхати не захотіла в окрему квартиру. Зараз на пенсії вже. Коли працювала, було значно легше їй
Янка-угомонись
• 20 мая 2023
Ответ длямистерЛяпсус
То мені її вичеркнути з життя чи що?
Чи що ви мали на увазі?
Чудовий каламбур• 20 мая 2023
Папа умер в 2011 году, живу в Киеве, мама в Сумах. Работает.Ездим к ней раз в два месяца. Раньше конечно ездила чаще, когда была незамужем, в первый год после похорон. Сейчас чаще ехать нет возможности, тк еще и к родителям мужа нужно.
мистерЛяпсус• 20 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
То мені її вичеркнути з життя чи що?
Чи що ви мали на увазі?
Почему вычеркнуть? Дать шанс себе жить своей жизнью, родить детей, иметь возможность свободно передвигаться не только по Украине и тд. Но если вы и так это все сможете, то респект вам.
мистерЛяпсус• 20 мая 2023
Ответ дляsur_sur
Ну, таке не для кожному підійде..
Это правда. Но это разумно, если все взвесить и продумать.
Гравіцапа• 20 мая 2023
Помер батько трохи більше часу прошло, ніж ваш. Теж на ньому все трималось. Мама перші пів року- рік, була розгублена, бо виявилось, що все в них дома не ломалось, і все працювало, дякуючі татові. Та і все , що в них було, завдяки йому. Мама сама не могла лікуватися, не знала навіть куди їхати. Все батько домовлявся і возив. Ми далеченько 600 км, їхати мама не хотіла нікуди, каже що їй у себе краще, в неї свій будинок гарний. Мама сама зі всім справляється. Приїздимо раз у місяць, півтора. А сестра моя не далеко, 70 км, то їздить їй купити щось, або допомогти раз на 2 тижня.
Не працює, їй вже 73 роки. Щоб жили в неї не хоче, бо жили на початку війни, так вона аж зітхнула з полекшенням, що вже поїдемо. Хоча 2 поверхи, 200 кв дом, діти в мене дорослі, і їй не заважала. Просто вона звикла сама і їй так комфортніше. В неї є подруги, вони ходять в бібліотеку , в церкву, бо там свічки робили окопні, сітки плели. Розважається без нас.
Королева Сарказма• 20 мая 2023
в 20-ти км от меня. с моей сестрой. и виртуозно выносит ей мозги, потому, что не чем заняться. целыми днями сидит в ютубе. я тихо радуюсь, что не у меня. мне может написать раз в месяц
Гравіцапа• 20 мая 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Навіщо? У автора хіба дуже старенька та хвора мама?
мистерЛяпсус• 20 мая 2023
Ответ дляГравіцапа
Ну колись стане дуже.
Кіна не буде• 20 мая 2023
Мы купили квартиру неподалёку от мамы, чтобы быть рядом. Она стала ходить в церковь, так и прошли 10+ лет. Сейчас мы все в Европе в эвакуации, искали квартиры, чтобы жить рядом с мамой. Здесь она нашла себе православную церковь неподалёку и проводит там очень много времени.
Гравіцапа• 20 мая 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Ну колись стане дуже.
Ну і тоді жити життям мами не варто. Комфорт мамі і без сидіння з мамою можна зробити.
мистерЛяпсус• 20 мая 2023
Ответ дляГравіцапа
Так я про це і кажу:)
Гравіцапа• 20 мая 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Так я про це і кажу:)
Аааа, я вас не зрозуміла))) Дякувати Богу, що мама навпаки не хоче з нами жити, і щоб ми в неї довго були. Я як сказала, що дітей на перший місяць до неї привезу, то мама зраділа, а як добавила, що може і до кінця літа, то дивлюсь вже погруснішала))) Хоча діти клянуться бабусі, що і на городі допоможуть і прибиратимуть, і їсти самі щось та зроблять. Мама тільки засмутилась. Вона чистюля, десь щось не по її і вона вже недовольна.
А я нівроку• 20 мая 2023
Автор, не вздумайте тільки починати жити з мамою. Хай вчиться жити сама, може ще заміж вийде. Бо найгірше коли мама сама людина не активна, не самостійна, трохи лінива й починає жити життям дорослої доньки...
Фісташкова кава• 20 мая 2023
Папа умер в 2019 году.Первый год вспоминаю с ужасом.У мамы полная депрессия. Я думала она уйдет следом. Ни в магазин, не варить себе, не есть- ничего не хотела.Потеряла смысл жизни. Ни на огород, ни на общения с нами и знакомыми. Ей ничего не надо. Ни к нам, ни к брату переехать не хотела. Плюс ещё ковид, вечно изоляция...Но у меня меньшему сыну было 7 лет и брат посоветовал ее загружать по полной внуком. Живём в одном городе. Сначала приходилось выдумывать дополнительные смены, чтобы как то ее вытянуть из квартиры. Ребенка записать на работающие в ковидное время кружки. Что только не выдумывали:(((( Сейчас легче, но бывает приступы отчаяния. Особенно замечаю это в месяц смерти отца и в месяц его дня рождения, в месяц их свадьбы. Вроде бы и время уже сколько прошло после смерти ,но 50 лет совместной жизни не проходит просто
Янка-угомонись
• 20 мая 2023
Ответ длямистерЛяпсус
То я ж не за мами їх не народила ще))) хто мені хіба заважає їх народити
Гравіцапа• 20 мая 2023
Ответ дляА я нівроку
Ой, це страшне ви описали. В мене колегу мама приборкала так, що та навіть , як в обід іде, потім докладає, що їла. Колезі 45 років. Мама вийти заміж у 30 років не дала, а потім вже колега не знайшла нікого. Ма в 50 років втратила чоловіка, та на доньку переключидась. Як вампір з дочки все висосала.
мистерЛяпсус• 20 мая 2023
Ответ дляЯнка-угомонись
От я вам бажаю, щоб нічого у майбутньому і далі не заважало👍
Янка-угомонись
• 20 мая 2023
Ответ дляГравіцапа
Моя теж чистюля, як щось поклала, то так має і лежати)) тому коли я її до себе забирала, їй було важко.