Ряженка• 23 мая 2023

ФОП для перетиторів, яка група?

Я маю учнів. І хочу нарешті зайнятись питанням оподаткування.
1. Грощі надходять на ватютну картку, це має значення?
2. Це мені 1 групу відкривати?

Может хтось знається?
Може є репетитори із ФОПом, поділіться інфою?
Дарьюшка555• 23 мая 2023
Доброго вечора, звертайтесь, супроводжую ФОПів, надаю бухгалтерські послуги.
Підберемо кведи
Lydmila408• 23 мая 2023
А хто такі перетитори?
Дарьюшка555• 23 мая 2023
1.Так, звісно це має значення.
2.Друга група або третя
Куда ж без меня• 23 мая 2023
Не перша група. Друга або третя, порахуйте, що вам вигідніше по податкам.
Куда ж без меня• 23 мая 2023
Просто так фопам на валютну картку гроші надходить не можуть. Треба відкривати валютний рахунок. Валюта заходить на ваш валютний рахунок фоп, потім ви продаєте валюту (зараз по курсу НБУ) і на ваш рахунок фоп у гривні заходить гривня. Тобто валюту ви отримаєте, але користуватися нею не зможете.
ЖаннаНеАгузарова• 23 мая 2023
🗣Яка група ФОП вигідніше: 2-га чи 3-тя?

Для того щоб порівняти, давайте прив’яжемось до певного виду підприємства. Нехай це буде IT - вони можуть бути як на 2-й, так і на 3-й групі. Всі математичні розрахунки лишили тут.
⏺Скільки заплатить ФОП 2-ї групи (з доходу 10 000 грн та 40 000 грн)?
• 8444 грн податку на квартал (і в першому, і в другому випадку)
⏺ Скільки заплатить ФОП 3-ї групи (з доходу 10 000 грн та 40 000 грн на місяць)?
• 5922 грн податку в квартал з 10 000 грн
• 10422 грн податку в квартал з 40 000 грн
🗣Висновок: якщо ваш дохід невеликий - краще обирати 3-тю групу; якщо перевищує 100 000 грн на квартал - 2-га вам буде вигідніша.
Бізнич | Фінанси
Вбигудях• 23 мая 2023
Ответ дляLydmila408
А хто такі перетитори?
А гроЩі та ваТюта?
Автор, КВЕД знайдете легко, просто подивіться список. Взагалі, вибір там невеликий) ФОП 2 або 3 група, треба рахувати, де менше податків та мороки зі звітністю.
автор Ряженка • 23 мая 2023
Ответ дляВбигудях
А гроЩі та ваТюта?
Я дивилась фільм) і писала одним оком) сорі)
І мабуть в мене ще, дислексія, перетитори)) я навіть і не помітила))))