Най хоч раз• 24 мая 2023

Можна йти до гінеколога в останній день місячних?

Записана завтра до гінеколога. І так співпало, що завтра останній день місячних. Йти чи не йти? Огляд плановий, УЗД і УЗД грудей. Якраз рік пройшов, коли була останній раз. Була маленька ерозія, нічого з нею не робили, сказали просто спостерігати. Виділень в останній день в мене можна сказати нема, таке щось, як то вкінці буває, не знаю, як пояснити. Але я ж теж не знаю, як це все зсередини виглядає і чи не вплине на результати? Хто був в такій ситуації чи просто знає, порадьте щось. Бо часу мало, треба відмінити візит, якщо не піду. І шкода втрачати термін.
Вилами по Воде• 24 мая 2023
Лучше узнайте у доктора. Мне сказал прийти на 6-9 день месячных, а я поздно позвонила,и не попала