Най хоч раз• 24 мая 2023

Можна йти до гінеколога в останній день місячних?

Записана завтра до гінеколога. І так співпало, що завтра останній день місячних. Йти чи не йти? Огляд плановий, УЗД і УЗД грудей. Якраз рік пройшов, коли була останній раз. Була маленька ерозія, нічого з нею не робили, сказали просто спостерігати. Виділень в останній день в мене можна сказати нема, таке щось, як то вкінці буває, не знаю, як пояснити. Але я ж теж не знаю, як це все зсередини виглядає і чи не вплине на результати? Хто був в такій ситуації чи просто знає, порадьте щось. Бо часу мало, треба відмінити візит, якщо не піду. І шкода втрачати термін.
Ластоноша• 24 мая 2023
Наберіть в клініку та уточніть :)

автор Най хоч раз • 24 мая 2023
Ответ дляЛастоноша
Наберіть в клініку та уточніть :)
Ідея)
Снідаю авокадо• 24 мая 2023
А як ви визначаєте останній день?
Весёлая морковка• 24 мая 2023
Я колись прийшла у перший день, була тільки невелика мазня, теж чекала по запису довго. То мене не прийняли, сказали, що у вас мазня, а там нічого не побачиш. От ерозію вашу не побачать як слід .
автор Най хоч раз • 24 мая 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
А як ви визначаєте останній день?
В мене завжди 6 днів, завтра 6)
Томатико• 24 мая 2023
Я би пішла. Для узд це навіть краще....а для огляду на місці спитаєте
Маргарита и Мастер• 24 мая 2023
Якщо потрібно здавати цитологію, то краще перенести.

Снідаю авокадо• 24 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
В мене завжди 6 днів, завтра 6)
І післязавтра вже буде повністю сухо? Круто.
Уходя дверю не хлопать• 24 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
В мене завжди 6 днів, завтра 6)
6 день нормально, можно идти
Женщинас• 24 мая 2023
Жесть
автор Най хоч раз • 24 мая 2023
Ответ дляВесёлая морковка
От теж про це думаю. Ззовні може вже нічого, а от як шийка матки виглядає при цьому не ясно.
40ка• 24 мая 2023
А що хтось ще лікує ерозію? вас розводять
автор Най хоч раз • 24 мая 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Так. А в вас не так?
Забризкана водою• 24 мая 2023
Знаю, що УЗД радять робити на 5 день циклу, думаю можна)
очки_ннадо• 24 мая 2023
Привет, вы из советского союза пишите? Я и во время месячных могу пойти если мне удобно в этот день. Цикл нестабильный у меня поэтому при записи заранее могут и месячные быть.
Весёлая морковка• 24 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
Перенесіть, 100% буде не інформативно. Узі так, можно робити, а на крісло ні.
автор Най хоч раз • 24 мая 2023
Ответ дляЖенщинас
Жесть
Де жесть? Ви до гінеколога не ходите? Всі ж тут дорослі. Старалась максимально легко описати ситуацію, без детальних описів..
Снідаю авокадо• 24 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
Так. А в вас не так?
Ні, не так. Тому і дивуюся. 3-4 дні, а потім може стільки ж по 2 краплі
автор Най хоч раз • 24 мая 2023
Ответ для40ка
Мені нічого з нею не робили, сказали просто спостерігати і все, огляд раз на рік. Але навіть тут читала, що щось з нею часом роблять чи робили раніше.

Женщинас• 24 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
С месячными нет. Ну это ж бред, что она там будет ваши выделения кровяные рассматривать. Или типа ’я записалась пусть рассматривает’
автор Най хоч раз • 24 мая 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Я завжди думала, що в мене дуже довго, аж 6 днів. Буває 3 дні і все.
Свята• 24 мая 2023
6 день это отлично и для узи груди и для осмотра шейки матки.
автор Най хоч раз • 24 мая 2023
Ответ дляЖенщинас
Та нема там ніяких кров´яних виділень вже, 6 день. Просто трохи не так, як в звичайні дні. Це я так без лишніх деталей намагалась ситуацію описати, щоб жесть не писали потім.
40ка• 24 мая 2023
Ответ дляНай хоч раз
Ну колись думали, що ерозія то щось сильно фу і якщо росте, то треба щось робити.
Зараз вже не так, варіант норми
Зрадорозганячка• 24 мая 2023
Ответ дляЖенщинас
+, мне когда-то пришлось осмотреться в эти дни, ситуация была серьезная, так дискомфорт был для меня приличный.
Зрадорозганячка• 24 мая 2023
Ответ дляСвята
да, мне как раз назначили на 6-10 на узи
КаРаКаТиЦа• 24 мая 2023
5-7 день циклу оптимальний для узд (гінекологія, груди)
Щось не спиться• 24 мая 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
А як ви визначаєте останній день?
та как бы каждая женщина знает
Снідаю авокадо• 24 мая 2023
Ответ дляЩось не спиться
та как бы каждая женщина знает
А у мене чіткого кінця не спостерігається. От щоб сьогодні були, а завтра ні краплинки
Щось не спиться• 24 мая 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
у меня всегда стабильно, ровно 5 дней, всю жизнь, 38 лет