Околовита• 28 мая 2023
Чи зможу я виписати свою дитину зі свого житла до покупки нової квартири?
Ситуація наступна: хочу продати двушку і купити трикімнатну квартиру. Консультуватимусь з юристом пізніше. Але от цікаво, чи зможу я виписати свою дитину, грубо кажучи внікуди, щоб продати спочатку двушку, а потім вже купляти більшу і туди прописувати себе і дочку?
Можливо, хтось зтикався-розкажіть.
Библиотекарь• 28 мая 2023
В никуда нет, вам нужно идти на комиссию чтобы выписать ребёнка, они не разрешают выписать без одновременной прописки и это правильно
Околовита
• 28 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Жесть… як же люди житло міняють( не маючи одразу всієї суми…
Бабо-лебідка• 28 мая 2023
Вроде как через опекунский можно на какой то промежуток времени. С распиской, что обязуетесь прописать через...
Жена брата Админа• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Та роблять так аж бігом.
Задолбулька• 28 мая 2023
Звичайно можна виписати, якщо дитина не власник житла. Тут такі дурниці придумують
Русланка з гілки• 28 мая 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Та роблять так аж бігом.
Не роблять так , не видумуйте , я виписувала дитину і зразу прописувала ще в одну свою ж квартиру , але я єдиний опікун, якщо є батько , то в нього ще потрібно брати дозвіл на виписку дитини і на прописку .
Стрекозей• 28 мая 2023
Выписывала в 2021 году 2 своих детей через цнап. Без приключений, подала заявление и выписали. Никаких опекунских и тп.
Околовита
• 28 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Точно - ні. Була вже в ситуації зі старшими дітьми - виписували в до баби з дідом, поки батько житло не купив. Зараз варіантів куди тимчасово виписати нема взагалі. От я і підвисла
Околовита
• 28 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Без одночасної перереєстрації за новим місцем проживання?
Околовита
• 28 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Никаких данных о новом жилье не предоставляли.
А яке місто?
Задолбулька• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Просто виписала дітей в ЦНАПі , взагалі ніяких проблем
Маурита• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Автор, если ребёнок - не собственник, свободно сможете выписать. Если собственник - только через опекунский
Околовита
• 28 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Дякую, а яке місто. Бо моя ситуація була ще в 2016 році-не в курсі як воно зараз
Околовита
• 28 мая 2023
Ответ дляМаурита
Моя дитина. Я власник. Купувала квартиру до появи дитини.
Луноходик_Ик• 28 мая 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Это только если ребенок владелец части.
Клевотница• 28 мая 2023
а чому ви з юристом консультуватиметесь пізніше?
хочете тут про ’комісії’ читать усяку маячню?
Луноходик_Ик• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Спокойно.
Я выписала двоих детей на придуманный адрес в другой области. Никаких проблем. Дети уже два года нигде не прописаны.
Луноходик_Ик• 28 мая 2023
Ответ дляЗадолбулька
Маурита• 28 мая 2023
Ответ дляОколовита
Точно можно выписать без прописки в другом месте. За последние три года делала так два раза
Луноходик_Ик• 28 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Аналогично
Луноходик_Ик• 28 мая 2023
Ответ дляМаурита
Маурита• 28 мая 2023
Ответ дляСтрекозей
Харьков
Тоже Харьков, но можно в любом, законодательство в стране одно.
Околовита
• 28 мая 2023
Ответ дляКлевотница
Ну бо я ще нічого навіть на продаж не виставляла. Юриста «в темі» от прям зараз під боком нема.
На комісії була особисто - в 2016 році
Тому і питаю тут, може щось змінилось
На комісії була особисто - в 2016 році
Тому і питаю тут, може щось змінилось