40ка• 31 мая 2023

Як навчити дитину сидіти в тік токах і таке інше?

Звичайно, вони там будуть сидіти і це не обговорюється.
У одного блогера прочитала, що треба просто навчити дитину як розвивати свою сторінку, привабити рекламодавців.
Це вже перетвориться на роботу, дисциплінує, привчить до того, що в реальному житті є конкуренція і ще багато чого.
Справді є користь дитину навчити такому?
Різні там СММ, СЕО, маркетинг. Таого, що треба дя розвитку сторінки в соцмережах
Результат:
вже голосів: 57
26 (45.61%) Свій варіант
16 (28.07%) Тут треба природні схильності
10 (17.54%) Мене б хто навчив...
5 (8.77%) Треба. Це виклики часу
Odilie• 31 мая 2023
Зачем? Вы не стали блогером-инфлюэнсером, решили на ребёнке отыграться?)

Татьяна@..• 31 мая 2023
Особистим прикладом
автор 40ка • 31 мая 2023
Ответ дляOdilie
Знати СММ, СЕО і маркетинг потрібно зараз тільки блогерам?
5cmhybyna• 31 мая 2023
хай бере і копіює, показуєте якусь популярну тіктокершу і хай ваша те ж саме робить 1 в 1
автор 40ка • 31 мая 2023
Ответ дляТатьяна@..
Особистим прикладом
Напевно, якщо мама вміє таке, бо я точно ні
автор 40ка • 31 мая 2023
Ответ для5cmhybyna
Знаєте, теж спадало на думку
Татьяна@..• 31 мая 2023
Ответ для40ка
Тоді або сама дитина дойде до цього або найміть людину,вчителя.

5cmhybyna• 31 мая 2023
Ответ для40ка
Знаєте, теж спадало на думку
будь який стиль і навчання починається копіюванням. Музиканти поки навчаться теж переспівують, це звичний прогрес
LinkaT• 31 мая 2023
Ответ для40ка
А Ви знаете? чи думаете це дитина сама освоїть. Чи хочете аби ми вас навчили ’за бесплатно’....
FitnessPlan• 31 мая 2023
СММ и все уже не так легко як здається.
Але сторітейлинг наприклад дуже цікавий.
Я б і сама хотіла би навчитися. Це як розповідати історію зі змістом
Bilolena• 31 мая 2023
А якщо дитині це не цікаво? Може він хоче поваром бути, або програмістом. Краще заохочувати вивчати те що цікаве. Будь-яке хобі і навчання дисциплінує.
автор 40ка • 31 мая 2023
Ответ дляFitnessPlan
СММ и все уже не так легко як здається.
Звичайно, згідна, що це все складніше, ніж я думаю.
Маа на увазі, що хоч початкові уявлення, тактики
Про сторітейінг не чула
Odilie• 31 мая 2023
Ответ для40ка
Это не в тиктоках изучают.
автор 40ка • 31 мая 2023
Ответ дляBilolena
Мені здається, що ті навички, які я вказала, зараз вже давно потрібні майже усім.
От кухарю хороша розкручена сторінка допоможе знайти кращу роботу.
Програмісту аналогічно
автор 40ка • 31 мая 2023
Ответ дляOdilie
Это не в тиктоках изучают.
В в тік токах теж, там, окрім розважальних, є й корисні канали
Best hit Bonanza• 31 мая 2023
Ответ дляOdilie
А раньше толстые мамаши детей в балет отдавали... Вот уж вызов времени((
автор 40ка • 31 мая 2023
Ответ дляBest hit Bonanza
Ви не бачите різниці між практичними знаннями і танцями для вузького кола поціновувачів?
Ну то я вже не поясню
Чувиха• 31 мая 2023
Для чого? Сама навчаться. Я то не проти, щоб діти знімали в Тік ток і тд. Але як на мене це не то, чому треба вчити дітей, краще, щоб займалися спортом
автор 40ка • 01 июня 2023
Ответ дляЧувиха
У мене мається на увазі не тільки тік ток, а мережі взагалі і вміння бути в них популярними.
Звичайно, спорт теж повинен бути, я тільки за