Борітеся – поборете! Три місяці боротьби і ми дотисли законодавчу норму про додаткову винагороду від 30 до 100 тисяч грн.
Законопроект ухвалено в першому читанні (ми вимагали проголосувати в цілому).
Нам казали, що це популізм, і це неможливо. Ми знайшли всі джерела фінансування. І довели: в країні є кошти на забезпечення своєї армії і своїх воїнів.
Ми боролися за захист воїнів, за повагу до них і за справедливість.
А ще:
Строковики будуть отримувати додатково 6 тисяч виплат.
Поранені військові – 6 тисяч додаткових виплат.
Курсанти – ще 2350 грн.
І це теж важливо – добилися, що відпустка кожного українського військовослужбовця відтепер буде 30 днів. І це теж справедливо, бо це – найважча і найважливіша робота сьогодні!
А ще:
Курсанти – ще 2350 грн.
Olga Zelenyak• 31 мая 2023
Ответ дляРеверанс
США виділило кошти на виплати.Вони вже на балансі МО.
Якщо не буде закупки золотих яєць, то все буде норм.
Деньги, которые выделяет США и ЕС идут на другие нужды, не связанные с обороной.
Грантовые средства Украина получила в рамках проекта ’Поддержка государственных расходов для обеспечения устойчивого государственного управления в Украине’. Он предусматривает компенсацию расходов госбюджета на сферы, которые не связаны с обороной.
’Грантовое финансирование будет направлено на возмещение расходов госбюджета, а именно: на выплату государственных социальных пособий семьям с детьми, оплату труда работников образовательной сферы, на оплату труда предоставителям медицинских услуг по программе медицинских гарантий и не только.
Ответ дляLudaSHS
Ви проти надбавок старих, проти нових,
Тому що буде гірше, тому питаю чому? Що відмінусує
Я взагалі нічого не проти. Це сугубо позиція чоловіка який більше 25 років вже вклав в армію. У нього свої мотиви з приводу виплат, зарплат.
А я просто його підтримую , яке б його рішення і бажання не було.
Ответ дляOlga Zelenyak
США виділили саме на доплату нашим військовим
Olga Zelenyak• 31 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Нет, США не выделяют на это деньги.
Ответ дляРеверанс
Грантове фінансування буде спрямовано на забезпечення часткового відшкодування видатків Держбюджету зокрема на пенсійні виплати, підтримку окремих програм державної соціальної допомоги (допомоги для ВПО), забезпечення оплати праці працівників державних органів, співробітників ДСНС та працівників ЗВО.
Ответ дляtolyu
Ще не затвердили. Я знаю що ці гроші потрібні, але є і чорна сторона медалі від цих виплат. Мене забанять якщо я напишу.
Какая чёрная сторона может быть для тех, кто на нуле? Они этих сто тысяч не достойны, своим ежедневным адским трудом....
Есть сказать по теме пишите, сказали А, говорите Б или не начинайте