Хлопаю ресницами• 01 июня 2023

Не знаю що робити, може було в когось таке.

Захворів син 10 років, в середу ввечері піднялась температура 38,5-38,9
Вчора вранці вирвав, і температура стала 37,2-37,7 цілий день, на вечір знов 38.5. вирвав.
Горло червоне, болить не сильно.
Сьогодні ввечері буде друга доба хвороби. Температура ще 38+- .
Стан так собі, без апетиту, але не тому що горло болить, а каже що не хоче, особо сил нема, хоч він і живчик завжди,а тут більше лежить собі.

Була в лікаря вчора , навіть в двох. Одна каже давати антибіотик, а інша каже що то вірус і чекати , поїти і пшикати горло.
І я не знаю що робити
yulcha01• 01 июня 2023
Так а анализ крови сдать чтоб понять вирус или антибиоиик?

Верочка 100%• 01 июня 2023
Ви ж вже писали
У вас що, ротавірусу чи іншого ентеровірусу ніколи не було?
Дитина в’яла, бо потрібно відпоювати, ацетон поміряти, якщо є, то колу дати, чи щось солодке.
Верочка 100%• 01 июня 2023
Ответ дляyulcha01
На другий день хвороби аналіз крові?
Все і одразу• 01 июня 2023
Якщо вірус антибіотик до одного місця
Проработник• 01 июня 2023
У меня старший ребенок тоже рвет первый день болезни при температуре. Повышается температура из-за вируса и повышается ацетон.
Ацетон меряли? Не понимаю зачем тут антибиотик?
Королева ганделику• 01 июня 2023
Ацетон провіряйте,смужки в аптеці
автор Хлопаю ресницами • 01 июня 2023
Ответ дляВерочка 100%
Ви ж вже писали
Рвав два рази, ацетону немає. Ротавірус був, але це не то, при ротавірусі дитина рвала що 10 хвилин
автор Хлопаю ресницами • 01 июня 2023
Ответ дляyulcha01
А що аналіз покаже на другий день хвороби ?
Королева ганделику• 01 июня 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Захисна реакція організму-інтоксикація-відповідно рвота.Давайте атоксіл,випоюйте Рео.
Навіщо антибіотик,якщо вірус

Верочка 100%• 01 июня 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Цих ентеровірусів сотні.
В мене діти ковідом хворилі, і ригали і на туалеті сиділи, і температури під 40
Королева ганделику• 01 июня 2023
Ответ дляВерочка 100%
Цих ентеровірусів сотні.
Ми так при ентеровірусі в лікарню попали,сильна рвота і ацетон...Хай Бог милує
Верочка 100%• 01 июня 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Покаже вірус.
Ну хіба що ви потрапили в малий відсоток і одразу щось інфекційне маєте
Я вам більше скажу, в моїх дітей коли вже є явні прояви інфекційного ускладнення, кров дуже часто не реагує і не показує ті інфекційні ознаки. Тому лікарі розумніші за мамочок, і дивляться картину у комплексі.
Плакулька• 01 июня 2023
Анализы сдавайте,у моей дочери так пропустили в первых днях мононуклеоз
Нічого вдягти• 01 июня 2023
Ответ дляВерочка 100%
На другий день хвороби аналіз крові?
Ну на якійсь підставі перша лікар виписала антибіотик?
Верочка 100%• 01 июня 2023
Ответ дляНічого вдягти
))) Давайте запитаєм у автора, чим аргументув той лікар.
Нічого вдягти• 01 июня 2023
Ответ дляВерочка 100%
Так. Адже та лікарка повинна була озвучити якийсь діагноз.
автор Хлопаю ресницами • 01 июня 2023
Ответ дляНічого вдягти
Бо горло сильно червоне , так сказала вона, каже скоріш за все розвивається ангіна.
Сонячний зайчик• 01 июня 2023
Ответ дляХлопаю ресницами
Не дуже лікар у вас. На припущенні призначати антибіотик то злочин. Купіть в аптеці стрептотест. Але я на 99% впевнена, що це не ангіна, а вірус. По темі: пиття, багато пиття, в тому числі солодкого. Кола, компоти, чаї, будь що. Можна рео, можна атоксили, але солодке пиття обов´язково.