Непонятно• 02 июня 2023

Хто народжував у Рівному?

Де народжували ? В якого лікаря? Стою на обліку в перинатальному в Рівному, сама не місцева. До 36 тижня сказали сказати в кого буду народжувати. Порадьте хорошого лікаря
А ось і я• 02 июня 2023
У Лічнера. Один раз природні, другий раз кесарево. Прикольний дядько, не можу нічого погано сказати.
БеллаДонна• 02 июня 2023
Мені це незрозуміло. Я працювала в пологовому(не лікар).У всіх є і гарний, і поганий досвід(навіть у найкращих платних лікарів).але те, що кожен робить свою роботу, і рятує життя дитини і матері, це 100%. Чи зараз, думаєте, не так?(Я працювала 20 років тому, народжувала у різних лікарів троє дітей).
Безлім на все• 02 июня 2023
Я два рази народжувала в Чупири Алли Яківни. Дуже уважна лікарка- щодня приходила, навіть в свій вихідний.
автор Непонятно • 02 июня 2023
Ответ дляА ось і я
А скільки часу пройшло , він старший чоловік?
Lauraqwerty• 02 июня 2023
Ответ дляНепонятно
Дуже хороший Мельничук Олег, Ліченр з величезним досвідом, Єнікеєва-якщо ускладнення або треба КР
Lauraqwerty• 02 июня 2023
Ответ дляНепонятно
Лічнер стариший-моя мама народжувала у нього сестру мою 34р. назад
автор Непонятно • 02 июня 2023
Ответ дляLauraqwerty
Дякую
А ось і я• 02 июня 2023
Ответ дляНепонятно
Старший. Він заввідділенням був . Одному сину 19 років, іншому 3))
А ось і я• 02 июня 2023
Про мельницука вам написали, теж хороший лікар. І ще Юрчик прізвище, молодий але класний.
Єнікеєва сука добра. Може як спец і ок, але як людина то ні.
автор Непонятно • 03 июня 2023
Ответ дляА ось і я
А що вона не так зробила? Просто мені її одна мамочка в парку рекомендувала. Я хочу знати що від людини можна ждать
А ось і я• 03 июня 2023
Ответ дляНепонятно
Вона прийме роди якщо самі роди легкі. Якщо будуть ускладнення, то буде мучити вас щоб самі народжували. Кесарське не зробить до останнього. І якщо щось не так то умиє руки..а ви у всьому виявитесь винними