Морковна• 05 июня 2023
Стоп истерика. Зрада с банковськими картами отменяется)
Інформація про те, що Національний банк України збиратиме дані про всі платежі фізичних осіб, не відповідає дійсності, — НБУ
У листі НБУ (№ 25-0005/38228), який викликав резонанс у ЗМІ, не йдеться про фізичних осіб. Запитувані дані не передбачають збору інформації, персональних даних фізичних осіб.
Національний банк з метою посилення нагляду з грудня 2022 року на періодичній основі отримує узагальнену інформацію від банків-еквайрів виключно щодо суб’єктів господарської діяльності, надавачів платіжних послуг – юридичних осіб, які користуються послугами банків з електронної комерції.
При цьому фінмоніторинг по картковим рахунках працює як і раніше, тобто блокування і перевірка рахунків фізосіб відбувається в штатному режимі.
Чупа-чупс• 05 июня 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
НБУ напевно, підрахував, що не здужає моніторити всіх
Работники НБУ опечалились отсутствием возможности купить трусы на олх, поэтому откатили письмо назад до базовых настроек.
Морковна
• 05 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Врут и успокаивают. В письме было про Р2Р-переводы
Пруфы?
Или вы по принципу: я точно знаю, что они собирались на нас напасть!
СамавиховуюКота• 05 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Скорее всего
Вообще одно вранье везде
побольшомусекретику• 05 июня 2023
Ответ дляМорковна
Пруфы?
Національний банк України (далі - Національний банк) в доповнення до листа від 08.12.2022 № 25-0014/84996 зі змінами внесеними листом від 13.12.2022 № 25-0005/86317 (далі - лист), повідомляє таке.
На виконання Листа Національного банку, банки-еквайри щопонеділка до 16-00 подають до НБУ інформацію щодо безготівкових платежів, здійснених у мережі Інтернет, у розрізі найменування клієнта/суб’єкта господарювання/надавача платіжних послуг, з яким Банком укладено договір.
Зі звітної дати, що є наступним понеділком після дня отримання цього листа, банки-еквайри подають інформацію щодо обсягів операцій з переказу коштів здійснених на підставі договорів укладених між банком та клієнтами, які дозволяють їм приймати до обслуговування ЕПЗ (електронні платіжні засоби) з метою проведення оплати товарів та/або послуг в мережі Інтернет (сервіс інтернет-еквайрингу), здійснення переказів з рахунку на рахунок з використанням реквізитів ЕПЗ (сервіс Р2Р-переказів), здійснення переказів з використанням реєстру платежів/ЕПЗ (сервіси «С2А» та/або «А2С»), у вигляді таблиці що додається у розрізі типів операції, що відповідають її суті».
Морковна
• 05 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну так про це і є пояснення: це стосується юридичних осіб.
Чи вам дуже хотілося б накопати те,чого немає?
побольшомусекретику• 05 июня 2023
Ответ дляМорковна
Р2Р-переводы - это переводы между двумя картами
Чупа-чупс• 05 июня 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
ну йо ма йо.а як же ЗРАДА?
Также как и с воинским учетом. Пытались впихнуть невпихуемое, а потом сказали «вы нас неправильно поняли»
Морковна
• 05 июня 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Я знаю что это. Это и будут проверять у объектов хозяйствования, юр лиц, ФОПов - схемы захода денег в обход налогообложения.
Морковна
• 05 июня 2023
Ответ дляЧупа-чупс
В моем видении, некоторые ничего не читали, кроме блогеров и форумов и понесли понос в люди.
А потом уже для таких ’одаренных’ все разъяснили подробно, ибо они уже порядком забембали всех.
Белая котичка• 05 июня 2023
Ответ дляМорковна
Ну и вам бы не мешало почитать, что такое р2р. Это не только фопы.
Морковна
• 05 июня 2023
Ответ дляБелая котичка
Где я написала, что это фопы?
Я написала, кого будут проверять.
Белая котичка• 05 июня 2023
Ответ дляМорковна
Где я написала, что это фопы?
Я написала, кого будут проверять.
А где написано, что р2р - это не переводы между физлицами?
Морковна
• 05 июня 2023
Ответ дляБелая котичка
Написано четко - словами и буквами кого конкретно будут проверять.
Белая котичка• 05 июня 2023
Ответ дляМорковна
У вас есть само письмо нбу?
Выкладывайте сюда - будем вместе читать
Морковна
• 05 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Будут шманать, вот посмотрите. Это 100%
Там, где в обиходе слово ’шманать’ - таки шманать будут))))
PORKA• 05 июня 2023
а я лично не покупаю у торгашей без зарегистрированной деятельности.
И сдаю их данные в налоговую.
И всех призываю это делать!
Нужно работать законно.
Тогда и обманутых покупателей не будет
И сдаю их данные в налоговую.
И всех призываю это делать!
Нужно работать законно.
Тогда и обманутых покупателей не будет
Морковна
• 05 июня 2023
Ответ дляБелая котичка
У вас есть само письмо нбу?
Выкладывайте сюда - будем вместе читать
Я читала, если вам нужно - можете смело идти читать.
Белая котичка• 05 июня 2023
Ответ дляМорковна
Обнародуйте
всемВсёИмного• 05 июня 2023
Ответ дляМорковна
там , где нарушают закон, это самое подходящее))
Железобетон• 05 июня 2023
Ответ дляPORKA
И сдаю их данные в налоговую.
И всех призываю это делать!
Нужно работать законно.
Тогда и обманутых покупателей не будет
И сдаю их данные в налоговую.
И всех призываю это делать!
Нужно работать законно.
Тогда и обманутых покупателей не будет
Тут вы правы.
Ответ дляPORKA
И сдаю их данные в налоговую.
И всех призываю это делать!
Нужно работать законно.
Тогда и обманутых покупателей не будет
И сдаю их данные в налоговую.
И всех призываю это делать!
Нужно работать законно.
Тогда и обманутых покупателей не будет
Я купила недавно у девочки пролет. Обувь, лимитка, уже не в продаже. Думаете, настучать на нее?