Приват в когось зараз працює???
ЗновЗдоров• 06 июня 2023
У Приват24 трапився збій
Також є проблеми в мережі банкоматів й з оплатами картками через торгові термінали. Всі залучені IT-фахівці працюють над найшвидшим відновленням стабільної роботи.
UPD. ПриватБанк вже відновив стабільну роботу. Заявляють, що станом на 19:20 все працює безперебійно.
Україна Online | Підписатись
Бжоли-бандерівці• 06 июня 2023
Час назад пытался посылку Новой почте оплатить. Деньги снялись, а до Новой почты не дошли
Ответ дляБжоли-бандерівці
Таке ж саме, гроші в супермаркеті знялись 4 рази, а ще не вернулися
БеллаДонна2014• 06 июня 2023
Ответ дляLubov-9143
Мне вернулись при прошлом сбое на 11 денб примерно.
Ответ дляБеллаДонна2014
Нічого собі
БеллаДонна2014• 06 июня 2023
Ответ дляLubov-9143
Нічого собі
Да, 3 суммы так. При расчете в магазинах
Ответ дляБеллаДонна2014
Сказали щойно в приват, що кошти автоматично повернуться. А усунення збою відбудеться після 21.00
БеллаДонна2014• 06 июня 2023
Ответ дляLubov-9143
Да, возможно, не как в прошлый раз, а быстрее.