зараз багато збирають речей для херсонців...... і люди побачили в цьому можливість вигрібсти старе шмаття і бабині скрині, це жесть
Не принижуйте людей, НІ, ці люди не мають бути раді , що їм дали щось, костюм 1982 року випуску, порвані , всі в плямах, розтягнуті , в плесені, вонючі, не стірані речі! НЕ принижуйте людей взуттям з болотом 2021 року місіння! порваною постільною білизною, рушниками!
це не люди з низькою соціальною відповідальністю. які набухались в 2015 і ще до цих пір в запої і їм все одно що з ними...
дитяче то теж окрема історія, наче зняли обригану футболку і в пакет
дитячі іграшки... не треба дітям мяких іграшок, які зачмогані були до того, а зараз по пакетах з взуттям чмогаються далі, потім вони набируться вологості і будуть пліснявіти!
дітям не треба маленькі дитяльки від ігор, яких нема, дітям в принципі не треба нічого маленького, особливо здорову коробку з пазлами на 300 штук і фактично 5 штук...
це не смітник!
хочете щось від себе дати, критично подивіться на ті речі, чи вдягнули б ви особисто їх, чи чисті вони.. зашийте ту простінь.. у людей і у волонтерів нема часу сидіти і шити що б воно далі не лізло.
краще вже рулон туалетної бумаги передати ніж 5 пакетів сміття.Дякую за розуміння!
і тепер ще для швидкості сортування
Будьте ласкаві.... коли пакуєте не кидайте все в один пакет, окремо в пакет дитяче, підпишіть дитяче дівчаче 0-6 місяців, дитяче хлопчаче 9-15 років. Постільна білизна : 2 наволочки, 2 пододіяльника і протинь, 2 полотенця...Жіноче літне, осінне розмір М... взуття розмір 39 і так далі.
все має бути чистим, випраним і помитим!
іграшки ... краще олівці, альбоми, книжки, цілісні ігри : ляльки, авто, ..якщо це гра по типу лото..то в окремому пакеті, що б не розсипалось!
а тепер те , що дійсно потрібно складати в посилку : зубні щітки, зубні пасти, прокладки, ( тампони) , туалетний папір, мило як господарське так і звичайне( кускове) , пральний порошок, перекис водню, ентерос гель і так далі......
я розумію, що зараз буде багато фу...але дівчата, будьте чесними
люди втратили абсолютно все, але людей принижувати сміттям не треба!
ДЯКУЄМО ВСІ ТІ, хто ці посилки сортує і викидає лахміття і ще плаче , бо не знають, що з цим всім робити.
це не смітник!
і тепер ще для швидкості сортування
Ответ дляmamaМия
ми сьогодні туфлі на високих підборах розглядали, кульочок з прикрасами з бісеру, маленькі чашки-наперстки для кави і сексуальний кружевний перьюар :)))) Короче, усі вкрай необхідні речі для тих, в кого більше нічого немає…
То все для бабусьок і дідусів... Які елі елі швендяють.
Ответ дляtatyko
Я раніше віддавала все у вайбер-групах ’віддам даром’. Відправка укрпоштою і отримувач платить за пересилку. Робиш фото, пишеш, що дитячі речі для дому, що є плямки. То забирали абсолютно все. Черга за дитячими трусами. Так що різний буває, звичайно, матеріальний стан, буває, що люди всьому раді. Але одна справа, коли показано, в якому стані речі і людям підходить, а інша віддавати в нікуди. То тут, звичайно, віддавати тільки таке, що самі б взяли.
Це зовсім інше. Зрозумійте...
Автор, все вірно, недавно одна власниця притулку писала те ж саме, шо вони тільки там не бачили, хтось відправив їм гуманітарку і для людей, це ж капець, то туфлі на підборах по 10+см, пеньюари, то костюми з сексшопу
І ще питання, а куди все необхідне відправляють?, наче онуки з НП поки що призупинили збір, бо вже багато посилок їде
BreeVanDeKamp• 10 июня 2023
Ответ дляХудМудЖен
Так, дуже
Особливо сорбенти і діабетичній
А що саме діабетичне? Метформін? Інсулін же просто так не дістанеш і там умови зберігання
Ваша величність• 10 июня 2023
Ответ для4мама
Бомжі також крутять носом, ще й як.
Такі речі, як автор описала у старпості навіть бомжі на смітнику у сторону відкидають. Не раз бачила. Я власне з тих міркувань везу все в утилізаційні контейнери, сподіваючись що щось комусь ще послужить. Може на сітку чи кікімору піде.
Хз. Я завжди відносила ідеально чисте у нормальному стані. То мої речі швидко забирали.
Дране і вср@не не зберігаю і не пропоную нікому.
У бомжів теж є можливість вибору. Хочуть - беруть, не хочуть - не беруть.
Ответ дляtanya1281
Почитала і якось неприємно стало. Я склала 6 великих пакетів одягу, подушки, ковдри, і тепер вже маю сумніви, чи варто передавати, щоб потім хтось так мене обговорював і пред´являв претензії. Речі не нові, ношені, не супер сучасні бренди, і вибачте, не випрасувані, але цілі і чисті.
Та може й дійсно краще не треба, якщо ви так перекручуєте і сприймаєте інформацію на власний рахунок.
Мова про що? Про чисті і прийнятні речі для носіння, а не сміття, яке не встигли викинути, вирішивши зробити ’акт доброти.’ Віддайте ті речі і в такому стані, які б ви самі вдягли, бо та людини, яка отримає їх, не бомж, а така сама, як ми з вами, що втратила все, але не гідність.
Чесно, дивують такі люди як ви. Хочете допомогти, допоможіть, але не треба щось робити і чекати, щоб перед вами низько вклонилися, запевняючи, що ваш вклад точно найцінніший.
Ответ дляCvet_ОК
була на новій пошті, просять не відправляти на Херсон, але самі приймають і відправляють на інші місьа, наприклад, Лиман
у операторів є список міст, де допомога найбільш необхідна